Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Трамп передумав співпрацювати з Росією у сфері кібербезпеки

Світ навколо нас 4850 переглядів

Опубліковано - 10.07.2017 18:30 | Всі новини | Версія для друку

Трамп передумав співпрацювати з Росією у сфері кібербезпеки
Трамп передумав співпрацювати з Росією у сфері кібербезпеки
Президент США пояснив, що хоча ідея створення спільної з Росією робочої групи з кібербезпеки обговорювалася під час його зустрічі з президентом Владіміром Путіним у Гамбурзі, ніяких конкретних домовленостей досягнуто не було.

"Те, що президент Путін і я обговорили робочу групу з кібербезпеки, не означає, що я вважаю, що вона може бути створена. Не може", - написав Трамп у Twitter.

У неділю Трамп за підсумками саміту "Великої двадцятки" повідомив у Twitter, що обговорив з російським президентом Владіміром Путіним питання створення робочої групи з кібербезпеки, яка допомогла б захистити дві країни від хакерських атак .

Своєю чергою президент Росії заявив, що про створення такої робочої групи вже домовилися.

"Ми домовилися з президентом США про те, що створимо робочу групу і будемо разом працювати над тим, як спільно контролювати безпеку в області кіберпростору, як забезпечити безумовне дотримання міжнародних правових норм у цій сфері, як не допускати втручання у внутрішні справи іноземних держав, перш за все йдеться про Росії та США", - цитує Путіна РІА "Новості".

Міністр фінансів США Стівен Мнучин підтримав ідею створення робочої групи, відзначивши, що це "серйозне досягнення" для Дональда Трампа. Він вважає, що Вашингтону надзвичайно важливо налагодити співпрацю з Росією з питань кібербезпеки.

Однак ідея співпраці з Москвою у такому форматі викликала різку критику як з боку республіканців, так і з боку демократів.

Сенатор-республіканец Марко Рубіо порівняв подібну співпрацю з партнерством з президентом Сирії Башаром Асадом щодо хімічної зброї.

"Це не найбезглуздіша ідея, про яку мені доводилося чути, але дуже близько до неї", - так прокоментувала можливість створення робочої групи сенатор-республіканець Ліндсі Грем.

На полях G20 саміту в Гамбурзі президент США вперше зустрівся з президентом Владіміром Путіним.

Трамп назвав зустріч приголомшливою, а Путін розповів, що президент США "взяв до відома і погодився" з позицією Росії щодо звинувачень у втручання в американські вибори. Російський президент додав, що Трамп багато запитував , і його "реально цікавили якісь деталі" ймовірного втручання Росії у вибори в США.

Заяви про змову між командою Трампа і російськими чиновниками під час виборів в США супроводжують главу держави усе перші п’ять місяців його перебування на посаді президента.

Американські слідчі також з’ясовують, чи не вплинули російські хакери на виборчі системи американських штатів, щоби допомогти Дональду Трампу перемогти. Москва заперечує можливу причетність до хакерських атак.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.