Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Експерт уточнив: Ракетні двигуни КНДР могла поставити й Росія

Світ навколо нас 5956 переглядів

Опубліковано - 15.08.2017 16:40 | Всі новини | Версія для друку

Експерт уточнив: Ракетні двигуни КНДР могла поставити й Росія
Експерт уточнив: Ракетні двигуни КНДР могла поставити й Росія
Постачальником ракетних двигунів для нових північнокорейських ракет могла бути не лише Україна, а й РФ, уточнив Майк Еллеман, який раніше закинув поставки до КНДР “Південмашу”.

Радянські ракетні двигуни для перших ступенів нових північнокорейських ракет могли потрапити до КНДР як з України, так і з Російської Федерації. Про це в понеділок ввечері написав ракетний експерт Майк Еллеман на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Еллеман також наголосив, що не визнає український уряд причетним бодай якось до спроб продати чи переправити КНДР ракетні технології. На тлі цього він вказав на те, що в Україні раніше було заарештовано кілька громадян Північної Кореї, що намагалися отримати секретні матеріали на ракетну тематику.

Раніше в статті американського видання The New York Times з’явилася інформація про те, що Північна Корея купує на чорному ринку потужні ракетні двигуни, які, ймовірно, походять з українського заводу "Південмаш". Матеріал журналістів базувався на даних та аналізі Еллемана. Нагадаємо, українські ракетобудівники заперечили будь-яку причетність до передачі небезпечних технологій північнокорейському режиму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.