Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ПАРЄ проголосувала за резолюцію «Гуманітарні наслідки війни в Україні»

Світ навколо нас 4529 переглядів

Опубліковано - 23.01.2018 23:44 | Всі новини | Версія для друку

ПАРЄ проголосувала за резолюцію «Гуманітарні наслідки війни в Україні»
ПАРЄ проголосувала за резолюцію «Гуманітарні наслідки війни в Україні»
Парламентська асамблея Ради Європи в рамках зимової сесії проголосувала 23 січня за резолюцію «Гуманітарні наслідки війни в Україні», яку підготував депутат від Литви Еґідіюс Варейкіс.

За резолюцію проголосували 56 депутатів, утрималися – 10 із 66 депутатів, які взяли участь в голосуванні.

«Асамблея закликає російську владу припинити всю фінансову та військову підтримку, надану незаконним збройним угрупованням в Донецькій та Луганській областях, припинити визнавати їхні паспорти та інші документи, включаючи рішення суду та документи, які підтверджують право на нерухомість, видані на території, підконтрольній незаконним збройним угрупованням в Луганській та Донецькій областях», – мовиться в резолюції.

Асамблея вважає, що напрацювання українською владою стратегії для внутрішньо переміщених осіб має бути одним з її пріоритетів.

ПАРЄ також закликала Росію гарантувати повагу прав людини та безпеку всіх людей, які живуть в анексованому Криму, зняти заборону на Меджліс кримськотатарського народу і заборону на в’їзд кримськотатарським лідерам, звільнити всіх українських в’язнів, гарантувати доступ для міжнародних організацій до Криму. Водночас ПАРЄ вимагає від Москви припинити політику «переміщення населення» в анексованому Криму.

ПАРЄ у резолюції також закликає створити робочу групу щодо зниклих безвісти за участю України, Росії та Міжнародного комітету Червоного хреста, і висловлює занепокоєння гуманітарною ситуацією в Україні, що пов’язують з війною на сході країни та анексією Криму Росією.

У резолюції Парламентська асамблея Ради Європи також закликає Україну якнайшвидше ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду.

«Це дозволить провести ефективне розслідування конкретних випадків порушення міжнародного гуманітарного права під час війни в Україні», – мовиться в резолюції.

Парламентська асамблея Ради Європи за час від початку російської агресії проти України 2014 року ухвалила вже низку резолюцій щодо Росії через її агресію проти України.

22–26 січня у французькому Страсбурзі відбувається зимова сесія ПАРЄ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.