Аратта - На головну

2 травня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Секретаріаті ніяких скандалів із Гайдуком не помітили. На відзнаку від більшовиків

Влада 6250 переглядів

Опубліковано - 14.05.2007 16:43 | Всі новини | Версія для друку

У Секретаріаті ніяких скандалів із Гайдуком не помітили. На відзнаку від більшовиків
У Секретаріаті ніяких скандалів із Гайдуком не помітили. На відзнаку від більшовиків
Призначення Івана Плюща на посаду Секретаря РНБО є кроком, викликаним необхідністю змін у якості управління сферою національної безпеки і оборони.

Про це заявив сьогодні Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. За його словами, попередник І.Плюща – Віталій Гайдук – виконав своє завдання щодо форматування всього комплексу РНБО після періоду деякої невизначеності в роботі цього конституційного органу. «Користуючись термінологією важкоатлетів, Гайдук «зафіксував вагу», Плющеві доведеться «зробити поштовх», сказав В.Балога.

Він повідомив, що Президент Віктор Ющенко визначив для нового Секретаря РНБО роль одного з ключових державних менеджерів щодо стабілізації ситуації в країні, виведення її на якісний рівень перспективного розвитку. Це завдання включає в себе широкий спектр питань суспільної, політичної, економічної, правоохоронної сфер. «Потрібно покласти край постійній лихоманці в державі. Провідну формуючу роль у виконанні цього завдання має відіграти РНБО», – передав позицію Глави держави В.Балога.

Серед головних завдань, поставлених Президентом новопризначеному Секретареві РНБО, В.Балога назвав завершення реформування правоохоронної системи відповідно до комплексної концепції, вилучення з діяльності судів корупційної складової. Також потрібно скорегувати енергетичну політику нашої держави з урахуванням реалій світової геоенергетики. Слід втілити давні рішення щодо врегулювання прикордонних проблем у взаєминах із сусідніми країнами, оновити договірну базу двосторонніх і багатосторонніх відносин.

Як відзначив В.Балога, «усі ці першочергові кроки слід зробити за одночасного посилення роботи Секретаріату РНБО. Це має бути динамічна, гнучка структура, адекватна часу і масштабам поставлених завдань».

Глава Секретаріату відкинув усілякі спекуляції окремих політиків щодо політичного підґрунтя звільнення В.Гайдука. «Віталій Анатолійович написав на ім’я Президента заяву з проханням про відставку. Це було виключно його рішення, і Глава держави прийняв аргументи пана Гайдука. Усі коментарі з цього приводу – не більше, ніж домисли, кон’юнктурно вигідні конкретним політичним силам і їхнім рупорам».

За словами В.Балоги, на користь І.Плюща грає його величезний досвід державного діяча, непохитний авторитет і виняткова працездатність. «Новий Секретар РНБО завжди працював в ім’я України і ніколи не розмінювався на дріб’язок. Його вплив і вага, зароблені не грошима, а гідними справами, вселяють упевненість, що він гідно виконає свою місію».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.