Аратта - На головну

6 листопада 2025, четвер

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кремль висилає британських дипломатів

Імперія «Совок» 4826 переглядів

Опубліковано - 17.03.2018 15:02 | Всі новини | Версія для друку

Кремль висилає британських дипломатів
Кремль висилає британських дипломатів
Росія висилає 23 британських дипломатів у відповідь на рішення Лондона через отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля, заявили в російському МЗС. Вони мають залишити Росію протягом тижня.

Крім того, там повідомили про припинення діяльності в Росії Британської ради.

"У зв’язку з неврегульованим статусом Британської ради в РФ припиняється її діяльність", - повідомляє сайт МЗС.

Також Москва відкликала дозвіл на відкриття в Санкт-Петербурзі генерального консульства Великої Британії.

"Враховуючи диспаритет в кількості консульських установ двох країн, відкликається дозвіл РФ на відкриття та функціонування генконсульства Британії в Санкт-Петербурзі", - повідомляє МЗС Росії.

Сергій Скрипаль та його донька були знайдені 4 березня непритомними в центрі Солсбері.

Слідчі встановили, що їх отруїли нервово-паралітичною речовиною. Зараз Скрипаль з донькою перебувають у лікарні в критичному стані.

14 березня прем’єр Британії Тереза Мей оголосила про заходи щодо Росії у зв’язку з цією ситуацією. Зокрема, Лондон висилає 23 російських дипломатів та призупиняє всі заплановані двосторонні контакти з Росією на високому рівні.

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон, коментуючи справу про отруєння Сергія Скрипаля та його доньки, закликав Росію "стулити пельку" та "забратися геть".

А глава британського МЗС Борис Джонсон навіть заявив, що отруєння Скрипаля "цілком ймовірно" санкціонував особисто Владімір Путін.

Москва відкидає всі звинувачення та називає їх безпідставними.

США та Євросоюз заявили про солідарність з Британією.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.