Аратта - На головну

13 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Крымнаш”. Окупанти посилюють ППО

Імперія «Совок» Регіон: Автономна республіка Крим 4813 переглядів

Опубліковано - 4.05.2018 13:47 | Всі новини | Версія для друку

“Крымнаш”. Окупанти посилюють ППО
“Крымнаш”. Окупанти посилюють ППО
У російській армії похвалилися технічним переоснащенням сил в анексованому Криму. Сили протиповітряної оборони на півострові посилять комплексами С-400 та “Панцир-С”.

Російська армія анонсувала розширення своєї військової присутності в анексованому Криму. Угруповання протиповітряної оборони (ППО) посилять штатними підрозділами зенітних ракетних комплексів (ЗРК) С-400 та зенітних ракетно-гарматних комплексів (ЗРГК) "Панцир-С". Про це заявив у п’ятницю, 4 травня, командувач військами Південного військового округу Алєксандр Дворніков.

"Частини військово-повітряних сил і ППО, дислоковані в Криму, на 100 відсотків забезпечені новітніми зразками озброєння", - цитує Дворнікова агенція "Інтерфакс". За його словами, на анексованому українському півострові минулоріч Росія переозброїла більше двох десятків своїх військових з’єднань та частин.

"Панцир-С" здатний організувати ближнє прикриття об’єктів, зокрема комплексів ППО великої дальності, а також захист від наземних та надводних загроз. Експортна ціна російської розробки, за даними відкритих контрактів, становить близько 13-14,5 мільйонів доларів. Своєю чергою, ЗРК С-400 розроблений для ураження засобів нападу з повітря, зокрема літаків та балістичних ракет. Відомо, що Росія активно використовує їх у Сирії. За даними з відкритих джерел, ціна одного батальйону з віьмома пусковими установками та понад сотнею ракет складає приблизно 400 мільйонів доларів.

Нещодавно Стокгольмський інститут проблем миру (SIPRI) оприлюднив звіт, де зазначається, що військові витрати у світі в 2017 році зросли до найбільшого рівня з часу "холодної війни". Військові витрати РФ, як з’ясували експерти, різко впали минулоріч, вперше після дефолту 1998 року. SIPRI оцінює їх у 66 мільярдів доларів. Експерти установи пояснюють скорочення оборонного бюджету Росії економічними проблемами, спричиненими санкціями за анексію Криму та агресію в Україні, а також подешевшанням нафти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.