Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кому - війна, а кому - ... Попри санкції, статки російських олігархів швидко зростають

Політика 4826 переглядів

Опубліковано - 19.10.2018 12:17 | Всі новини | Версія для друку

Кому - війна, а кому - ... Попри санкції, статки російських олігархів швидко зростають
Кому - війна, а кому - ... Попри санкції, статки російських олігархів швидко зростають
Хоча пересічні росіяни потерпають від економічних негараздів, адже інфляція боляче вдарила по їх купівельній спроможності, найбагатші росіяни швидко нарощують свої статки.

Про це пише Bloomberg.

10 найбагатших людей Росії додали більше до своїх статків цього року, ніж їх партнери у світі – їх статки зросли на 10.8%, за оцінками Bloomberg Billionaires Index.

За ними йдуть багатії США з 7,5 відсотками. Британська еліта серед мільярдерів, збільшила статки на 3,4 відсотка, незважаючи на переговори стосовно Brexit та погіршення відносин з Москвою.

Найгіршою є ситуація для китайських мільярдерів, наголошує видання. 10 найбагатших громадян цієї країни втратила більше 27 відсотків статків за рік в основному через розпродаж технологій та нерухомості.

Олігархи від енергетики Леонід Міхельсон, Геннадій Тимченко та Вагіт Алєкперов найбільше наростили свої статки через зростання цін на нафту.

68-річний Алєкперов є головою і найбільшим акціонером компанії "Лукойл", яка відповідає за видобуток 2% нафти в світі. 63-річний Міхельсон та 65-річний Тимченко контролюють найбільшого недержавного виробника природного газу - компанію "Новатек", наголошує Bloomberg.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.