Аратта - На головну

14 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Брязкіт зброї у Венесуелі - марнотратство двох корумпованих режимів

Політика 4760 переглядів

Опубліковано - 12.12.2018 11:13 | Всі новини | Версія для друку

Брязкіт зброї у Венесуелі - марнотратство двох корумпованих режимів
Брязкіт зброї у Венесуелі - марнотратство двох корумпованих режимів
Держсекретар США Майк Помпео різко розкритикував спільні навчання Росії та Венесуели, що відбуваються на тлі потужної економічної кризи в країні.

Про це повідомив "Голос Америки".

"Уряд Росії надіслав винищувачі через півсвіту до Венесуели. Народи Росії та Венесуели мають бачити правду: два корумповані уряди займаються марнотратством державних коштів і придушують свободу та волю, поки їх народи страждають", - написав Помпео у Twitter.

В ЗМІ повідомили, що Росія спрямувала два бомбардувальники - ракетоносці ТУ-160 до Венесуели в рамках спільних навчань.

На думку експертів, таким кроком Москва прагне продемонструвати зростання своєї військової потужності, а також підтримати позиції президента Венесуели Ніколаса Мадуро, пише The Guardian.

Раніше цього місяця, міністр оборони США Джим Маттіс назвав Мадуро безвідповідальним деспотом, який веде країну до руїни і припустив, що, зрештою, він "матиме піти".

Минулого року президент США Дональд Трамп сказав журналістам, що існує "багато варіантів" вирішення кризи в Венесуелі, додавши: "Між іншим, я не буду виключати військового варіанта".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.