Аратта - На головну

27 грудня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Як у 2014 році: на телефони прикордонників масово розсилають фейкові СМС

Війна з Росією (АТО) 4089 переглядів

Опубліковано - 25.03.2019 18:10 | Всі новини | Версія для друку

Як у 2014 році: на телефони прикордонників масово розсилають фейкові СМС
Як у 2014 році: на телефони прикордонників масово розсилають фейкові СМС
Українські прикордонники отримують повідомлення від невідомих адресантів з попередженнями про “Майдан 3.0” та спецназівців США, які прилетіли в Україну, щоб стабілізувати ситуацію на період “невизначеності” та віддати владу міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.

Про це написав у Facebook речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"Останніми днями багато прикордонників, а можливо, що й інших громадян, почали отримувати СМС провокативного змісту від невстановлених осіб", - повідомив він.

За словами Слободяна, в повідомленнях йдеться про, нібито, таємне прибуття до Києва "американського спецназу", що питання "Майдану 3.0" вже вирішено і не має сенсу служити бо "за вас все уже порешали".

"Державна прикордонна служба офіційно заявляє, що жоден американський, чи будь-який інший спецназ в Україну не прибував", - повідомив речник ДПСУ.

Слободян закликав не піддаватися на провокації й додав, що джерела цих "повідомлень" будуть встановлені досить швидко.

"Якщо подібні СМС приходять і вам на телефон - повідомляйте в компетентні правоохоронні органи", - написав він.

Як відомо, російські РЕБи можуть перехоплювати сигнал мобільних операторів і входити у мережу. Під час наступу російських військ на Донбасі у 2014-15 рр. військовослужбовці ЗСУ і прикордонники масово отримували фальшиві СМСки і голосові дзвінки.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.