Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Москва: знову горіла Останкінська телевежа

Надзвичайна подія 8575 переглядів

Опубліковано - 25.05.2007 12:39 | Всі новини | Версія для друку

Москва: знову горіла Останкінська телевежа
Москва: знову горіла Останкінська телевежа
У Москві виникла пожежа на Останкінській телевежі. Третя за останні 7 років.

Як повідомили ІТАР-ТАРС в протипожежній службі столиці, там відбулося задимлення. Джерело спалаху знаходиться на позначці 340 метрів. Видно дим.

До Останкінської телевежі виїхали понад 20 пожежних екіпажів і бригад рятувальників.

Сигнал про пожежу надійшов на пульт чергового по місту "01" об 11:54. Пожежі було присвоєно другий номер складності за пятибальною шкалою.

Станом на 12:52 (за московським часом) пожежа ліквідована, постраждалих немає, повідомило джерело в МНС РФ.

Пожежа виникла на позначці в 340 метрів і становила два квадратних метри площі. За попередніми даними, під час проведення зварювальних робіт на балконі загорівся утеплювач.

Після надходження сигналу про пожежу в будівлі Останкінської телевежі відключили ліфти і почали евакуацію людей. В даний час телецентр працює в звичайному режимі.

Телецентр "Останкіно", занесений президентом Росії в почесний список "стратегічно важливих об'єктів", разом з Кремлем і ЦУПом.

Пожежа в квітні 2005 року

11 квітня 2005 року пожежа виникла в Телецентрі Останкіно.Сигнал про займання на другому поверсі будівлі в приміщенні АСК-3 ("МУЗ-ТБ") надійшов о 18:42 за московським часом. Пожежа виникла в кабельному колекторі, розташованому на першому і другому поверхах. Пожежі була присвоєна третя категорія складності за пятибальною шкалою.

Складність гасіння полягала в тому, що кабелі проходять в ізольованій шахті з численними відгалуженнями. З верхніх поверхів будівлі співробітників телецентру евакуювали за допомогою спеціальних підйомників і сходів.

Серйозних пошкоджень в результаті пожежі будівля не зазнала.

З-за пожежи в "Останкіно" не працювали телеканали "МУЗ-ТБ", "7-ТВ" і кілька FM-радіостанций. Разом з тим, інцидент не позначився на роботі центральних телеканалів - Першого каналу, "Росії" і НТВ. Вони працювали в звичайному режимі. Через декілька годин після пожежі нормалізувалася робота і "МУЗ-ТБ", "7-ТВ", а також радіостанцій. Як горіло "Останкіно" в серпні 2000 року

2000 рік

27 серпня 2000 року в Останкінській телевежі відбулося займання; згасити пожежу вдалося тільки 28 серпня. Причиною пожежі виявилося коротке замикання на висоті 460 метрів, з-за якого зайнялись високочастотні кабелі. Вогонь швидко розповсюдився вниз по башті, нагадує РІА "Новини".

В результаті пожежі з 150 канатів заздалегідь напруженої арматури натягнутими залишилися 29, було зруйновано ліфтове господарство, пошкоджені системи електропостачання, вентиляції, кондиціонування, тепло- і водопостачання, зв'язки і сигналізації. Загинуло три людини.

Телемовлення на Москву і Московську область було перерване. До 4 вересня 2000 року була відновлена робота в ефірі на своїх частотах телеканалів ОРТ, РТР, ТВЦ, НТВ, Культура, ТБ-6. З 5 вересня запрацювали деякі дециметрові телеканали. Варіантів відновлення телевежі було декілька, обрали найтриваліший - повну реконструкцію. У 2002 році в Останкіно були закінчені відновні, будівельні і монтажні роботи, розміщені контракти на виробництво ліфтів для телевежі. 540-метрову конструкцію укріпили за допомогою натяжних тросів, були встановлені нові негорючі кабелі - фідери - і протипожежні перемички.

З січня 2003 року в Останкіно почата підготовка до відкриття ресторанів і екскурсійного бюро.

Новий ліфт, встановлений в башті, вміщає 13 осіб і піднімається на висоту 365 метрів менш ніж за хвилину. Всього ліфтів буде три. Їх зробили такими, що вони не зможуть згоріти і впасти. Підйом на оглядовий майданчик займе менше хвилини.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.