Аратта - На головну

20 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США звинувачують Росію у розпалюванні напруженості в Чилі

Світ навколо нас 4904 перегляди

Опубліковано - 1.11.2019 16:15 | Всі новини | Версія для друку

США звинувачують Росію у розпалюванні напруженості в Чилі
США звинувачують Росію у розпалюванні напруженості в Чилі
Сполучені Штати вважають Росію причетною до розпалювання напруженості в Чилі, де внаслідок протестів і заворушень упродовж останніх днів загинули понад 20 людей.

31 жовтня високопосадовець Державного департаменту заявив, що існують «чіткі вказівки» на «використання та зловживання соціальними медіями, тролінг».

«Ми бачили вказівки на активність Росії, яка підтримує цей негативний перебіг дискусій», – сказав чиновник, відзначивши, що Москва посилює свій вплив у Південній Америці. «Вони, здається, віддають перевагу поділеному регіону… що прикро», – додав високопосадовець.

Раніше Росія заявляла, що не втручається у внутрішні справи інших країн.

Вашингтон та Москва також стоять по різні сторони у Венесуелі, де Росія підтримує президента-соціаліста Ніколаса Мадуро. США вважають Мадуро нелегітимним і підтримують заклики опозиції до його відставки.

Протести у Чилі спочатку почалися через збільшення плати за проїзд у метро, що зрештою було скасоване, потім – переросли у невдоволення соціальною нерівністю і гнівом на президента Себастьяна Піньєру та військових.

Десятки магазинів були розграбовані чи спалені. Повідомляється про проблеми у роботі метро, оскільки протестувальники спалили або пошкодили кілька станцій підземки.

Попри зниження рівня бідності і найвищий дохід на душу населення в Латинській Америці (20 тисяч доларів при 2-відсотковій інфляції), у Чилі спостерігається значна соціальна нерівність. Протестувальники кажуть, що влада більше турбується про багатих, а соціальні програми діють лише для дуже бідних, тоді як решта частина населення залишається на одинці зі своїми проблемами.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.