Аратта - На головну

20 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Пентагон непокоїть, що майже половина родин американських військових бачать у Росії союзника

Світ навколо нас 5420 переглядів

Опубліковано - 10.12.2019 19:21 | Всі новини | Версія для друку

Пентагон непокоїть, що майже половина родин американських військових бачать у Росії союзника
Пентагон непокоїть, що майже половина родин американських військових бачать у Росії союзника
Спроби Росії послабити Захід через постійні кампанії з дезінформації можуть, врешті, почати приносити плоди, роблячи тріщину в бастіоні американської лінії захисту - збройних силах США.

Хоча більшість військових вбачають у Москві ключового супротивника Америки, останні опитування свідчать, що ця думка змінюється, і особливо це помітно в родинах військовослужбовців.
Друге щорічне опитування з національної безпеки імені Рейгана у жовтні засвідчило, що 46% сімей представників збройних сил США вбачають у Росії союзника.

Загалом 28% американців - проти 19% торік - назвали Росію союзником.

Соціологи кажуть, що таких поглядів дотримуються переважно ті, хто симпатизують Республіканській партії США та погоджуються із заявами президента Дональда Трампа щодо Росії.

Хоча більшість - 71% всіх американців і 53% родин військовиків - продовжують розглядати Кремль як ворога, зростання проросійських настроїв непокоїть Пентагон.

Речниця Міністерства оборони США Карла Глісон повідомила "Голосу Америки", що Росія намагається "наповнити медіа дезінформацією, щоб посіяти сумніви й спантеличення", "не лише через неузгоджений і підбурливий діалог, але через оманливі історії, вигадані для того, щоб викликати співчуття".

Намагатись вплинути на американських військовиків Росія почала іще у 2017 році, перед проміжними виборами до Конгресу. Мета Кремля, кажуть у Пентагоні, - посіяти серед військового персоналу таку дезінформацію, що могла б у майбутньому покращити ставлення до росіян.

Передусім, зміна думки відбувається поміж республіканцями, які історично були більш критично налаштовані щодо Радянського блоку та Росії. Зокрема через позитивні заяви президента Трампа про Володимира Путіна.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.