Аратта - На головну

9 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Києві відкритий Музей радянської окупації. Після відкриття був скоєний хакерський напад на сайт Товариства Меморіал імені Василя Стуса

Народний Вісник Регіон: м.Київ 11976 переглядів

Опубліковано - 30.05.2007 22:30 | Всі новини | Версія для друку

У Києві відкритий Музей радянської окупації. Після відкриття був скоєний хакерський напад на сайт Товариства Меморіал імені Василя Стуса
У Києві відкритий Музей радянської окупації. Після відкриття був скоєний хакерський напад на сайт Товариства Меморіал імені Василя Стуса
Конференція київської організації Товариства Меморіал імені Василя Стуса прийняла рішення про надання статусу Музею радянської окупації експозиції “Забуттю не підлягає: хроніка комуністичної інквізиції”, яка раніше діяла.

Ще 30 листопада 2001 року в приміщенні Київської міської організації товариства Меморіал імені Стуса була відкрита перша на пострадянському просторі музейна експозиція “Забуттю не підлягає: хроніка комуністичної інквізиції”, яка відображає комуністичні злочини періоду окупації України 1917-1991 років, повідомляє Кореспондент.net.

З часу відкриття експозиції Товариство значно розширило свою діяльність. Експозиція з пересувних стендів переросла в повноцінний музей, у якому крім наукової та пізнавальної, ведеться навчальна і виховна робота серед молоді.

У музеї з’явилися нові експонати, експозиції “Київський мартіролог”, “Українські Соловки”, “Мовна експозиція”. Зібрано колекцію архівних документів, сформована наукова бібліотека, відеотека науково-популярних фільмів та інші матеріали й експонати, "які розкривають злочини проти українського народу в період радянської окупації".

З огляду на пропозиції членів Товариства, численні побажання відвідувачів і рішення Ради Товариства від 10.04.2007 р., протокол №9, учасники Конференції, вирішили надати музею при Київській міській організації Товариства Меморіал імені Стуса назву “Музей радянської окупації України”.

Конференція також постановила раду і правлінню Товариства здійснити реєстрацію музею зі статусом громадського відповідно до Закону України Про музейну справу.

Експозиції і матеріали музею відкриті для вільного перегляду з 10:00 до 17:00, крім суботи і неділі, за адресою м. Київ, вул. Стельмаха 6-А (неподалік від Голосіївської площі), тел. 8-044-258-00-71. Екскурсії для організованих груп можна замовити заздалегідь.

Від "Аратти". Одразу після повідомлення про відкриття Музею радянської окупації була здійснена хакерська атака на сайт київської організації Товариства Меморіал імені Василя Стуса. Станом на 22:30 перша сторінка містила наступне повідомлення:

Сайт атаковано

Після повідомлення про створення Музею совєтської окупації сайт був атакований і зараз ведуться роботи над його відновленням.

Завітайте пізніше.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Народний Вісник»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.