Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У російських окупантів процвітає клептоманія

Війна з Росією (АТО) 2858 переглядів

Опубліковано - 3.03.2020 21:47 | Всі новини | Версія для друку

У російських окупантів процвітає клептоманія
У російських окупантів процвітає клептоманія
За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування розпочало масштабну перевірку стану фінансово-економічної діяльності на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Про це, під час щоденного зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил, повідомив представник пресцентру Міністерства оборони України.

Зокрема, у лютому ц.р. комісією Південного військового округу ЗС РФ вже були виявлені численні факти розкрадання коштів, виділених на спорудження військових об’єктів та обладнання бойових позицій з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК.

Разом з тим, передбачається, що усунення всіх недоліків з обладнання бойових позицій буде здійснюватись за рахунок збору грошей з рядового особового складу передових підрозділів окупаційних військ, а не винних у розкраданні коштів російських кадрових офіцерів, які по ротації виїхали до Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.