Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Представниця США у Києві пояснила, які виклики має подолати Україна

Політика 1418 переглядів

Опубліковано - 20.11.2020 21:42 | Всі новини | Версія для друку

Крістіна Квін вважає, що «деякі групи особливих інтересів» в Україні приєднуються до Росії у поширенні антизахідних наративів
Крістіна Квін вважає, що «деякі групи особливих інтересів» в Україні приєднуються до Росії у поширенні антизахідних наративів
Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін вважає, що Україна має подолати не лише зовнішні, а й внутрішні виклики, щоб продовжити повну євроатлантичну інтеграцію.

Про це Крістіна Квін вказала у статті, опублікованій 20 листопада на сайті видання «Українська правда».

«Зовні Україна бореться з російською агресією на кількох фронтах, включаючи російську окупацію та спробу анексії Криму, керований Росією конфлікт на Донбасі, а також кібератаки й дезінформацію, що поширюються як з російської території, так і за допомогою українських поплічників Росії – деякі з яких засідають сьогодні у Верховній Раді. Але не всі виклики для України – зовнішні. Удома боротьба з корупцією та групами особливих інтересів так само важливі й життєво необхідні, щоби протистояти поширенню неправдивої інформації, націленої на послаблення України та затьмарення її євроатлантичних перспектив», – написала Крістіна Квін у статті.

Вона також заявила, що в Україні «деякі групи особливих інтересів приєднуються до Росії та російських поплічників у поширенні антизахідних наративів, особливо за допомогою своїх медіахолдингів та соціальних медіа».

«Одним із таких наративів, що поширювався цими голосами протягом останнього року, є твердження, що західні партнери намагаються здійснювати «зовнішнє управління» внутрішніми справами України. Цей наратив – особливо нечесний, оскільки перевертає реальність догори дриґом. Допомога й підтримка західних партнерів надаються на прохання України – на підтримку заявлених цілей українського уряду та українського народу. Вони цілком прозорі», – наголошує Крістіна Квін.

На її думку, саме «певні групи особливих інтересів» є тими, хто намагається здійснювати «зовнішнє управління» Україною.

«Вести одночасно дві війни – проти російської агресії та проти груп особливих інтересів, які хочуть зберегти українське багатство тільки для себе, – надзвичайно складно. Однак Сполучені Штати віддані продовженню нашої роботи з президентом Зеленським, Верховною Радою, незалежними інституціями та громадянським суспільством для досягнення мети, конституційно закріпленої самою Україною, – повної євроатлантичної інтеграції», – зазначила Тимчасова повірена у справах США в Україні.

Крістіна Квін стала тимчасовою повіреною в справах США в Україні на початку поточного року.

США на офіційному рівні систематично заявляють про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, засуджуючи дії Росії через окупацію Криму і підтримку бойовиків на Донбасі, попри те, що Кремль заперечує будь-які незаконні дії. Крім того, США наполягають на тому, що Україна на своєму шляху до євроатлантичної інтеграції має здійснювати реформи і боротися з корупцією. Влада періодично запевняє Захід, що здійснює такі кроки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.