Аратта - На головну

1 травня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Викритому контррозвідкою СБУ учаснику НЗФ «ЛНР» оголошено про підозру

Війна з Росією (АТО) 1997 переглядів

Опубліковано - 13.01.2021 15:29 | Всі новини | Версія для друку

Викритому контррозвідкою СБУ учаснику НЗФ «ЛНР» оголошено про підозру
Викритому контррозвідкою СБУ учаснику НЗФ «ЛНР» оголошено про підозру
Контррозвідка СБУ викрила колишнього бойовика терористичної організації «ЛНР», який у 2014 році воював проти українських військових.

У межах слідства органи держбезпеки встановили, що з початком російської збройної агресії мешканець Луганська приєднався до так званого «Третього Станично-Луганського батальйону ВДВ ДШБ», а пізніше – до «протитанкової артбатареї 2-ї окремої мотострілецької бригади НМ ЛНР».

Наразі слідчі СБУ повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.