Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


П’ятнадцять союзників поглиблюють співпрацю у наземній протиповітряній обороні

Світ навколо нас 1174 перегляди

Опубліковано - 22.10.2021 09:45 | Всі новини | Версія для друку

П’ятнадцять союзників поглиблюють співпрацю у наземній протиповітряній обороні
П’ятнадцять союзників поглиблюють співпрацю у наземній протиповітряній обороні
Міністри оборони 15 країн-членів НАТО підтвердили свою прихильність багатонаціональному розвитку, придбанню та доставці наземних засобів протиповітряної оборони, які забезпечать захист персоналу, обладнання та об’єктів Альянсу від загроз з повітря.

Це було зроблено на полях зустрічі міністрів оборони НАТО 21 жовтня 2021 року, повідомляє офіційне представництво Альянсу.

Міністри оборони 15 країн-членів НАТО підтвердили свою прихильність багатонаціональному розвитку, придбанню та доставці наземних засобів протиповітряної оборони, які забезпечать захист персоналу, обладнання та об’єктів Альянсу від загроз з повітря. Це було зроблено на полях зустрічі міністрів оборони НАТО 21 жовтня 2021 року.

«Розширюючи співпрацю між союзниками, постійно вдосконалюючи наші можливості та відповідаючи на виклики, ми робимо трансатлантичний регіон безпечнішим і готовішим протистояти будь-якій загрозі», – сказав заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане під час підписання.

Там нові учасники приєдналися до двох нещодавно запущених проектів високої видимості (HVP), проекту «Модульний GBAD» та ініціативи «Швидко розгортається мобільний C-RAM», а також до запуску нового проекту «Здатність командування та контролю для протиповітряна та протиракетна оборона наземного базування для рівня батальйону та бригади» (GBAD C2 Layer).

Учасники модульного GBAD (Бельгія, Данія, Німеччина, Угорщина, Італія, Латвія, Нідерланди, Словенія, Іспанія та Великобританія) привітали Норвегію, Польщу, Португалію та Сполучені Штати до проекту. Вони прагнуть придбати та поставити модульне рішення для наземної протиповітряної оборони дуже малої та середньої дальності. Ця можливість запропонує союзникам модульне рішення, побудоване на основі модуля командування та управління та можливості підключення різних ефекторів для охоплених загроз. Можливість plug-and-play дасть союзникам можливість легко обмінюватися, додавати або видаляти ефектори відповідно до загроз, з якими вони стикаються.

У другому проекті до Німеччини, Греції, Угорщини та Великобританії приєдналися Норвегія, Польща та Сполучені Штати. Цей проект має на меті розробку та надання можливостей для захисту сил союзників від ракет, артилерії та мінометних загроз. Особлива увага в цьому проекті буде зосереджена на потенційних рішеннях за допомогою інноваційних підходів, таких як можливості на основі прямої енергії.

Нарешті, шість союзників – Данія, Італія, Португалія, Іспанія, Велика Британія та США – розпочали нову ініціативу щодо спільного придбання та використання можливостей командування та управління для наземної протиповітряної та протиракетної оборони на рівні батальйону та бригади (GBAD C2 Layer ).

Протягом найближчих місяців експерти з країн-учасниць визначать потенційні рішення для центру розподілу пожежі. Багатонаціональний підхід зменшить різноманітність використовуваних систем і одночасно підвищить сумісність між союзниками-учасниками та оперативну готовність сил GBAD НАТО.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.