Аратта - На головну

25 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Спілкування із Януковичем часто надихає Президента Ющенка на телевізійні звернення. Сьогодні - не виключення

Влада 5670 переглядів

Опубліковано - 20.06.2007 18:37 | Всі новини | Версія для друку

Спілкування із Януковичем часто надихає Президента Ющенка на телевізійні звернення. Сьогодні - не виключення
Спілкування із Януковичем часто надихає Президента Ющенка на телевізійні звернення. Сьогодні - не виключення
Сьогодні Президент Ющенко звернеться до народу на республіканських телеканалах.

Про це повідомила прес-служба Глави держави.

Звернення Президента Ющенка буде стосуватися проблеми депутатської недоторканості, і транслюватиметься о 20.57 за київським часом.

Як повідомлялося раніше, Президент Ющенко неодноразово висловлювався за перегляд існуючого статусу депутатської недоторканості, який має гіпертрофований вигляд.

Наразі нічого подібного, як, наприклад, імунітет перед правосуддям не мають депутати парламентів європейских країн.

За перегляд або повне зняття депутатської неоторканності виступають БЮТ, НУ, Українська правиця, Народна самооборона.

Фракція БЮТ у цьому складі парламенту подавала на розгляд сесії законопроект про зняття депутаської недоторканості. Під час голосування у сесійній залі він не набрав і 200 голосів народних обранців.

Партії більшовицької коаліції: КПУ, СПУ та Регіони називають ці заклики передвиборчим піаром.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.