Аратта - На головну

14 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Оприлюднено причину Львівської катастрофи - недотримання вимог безпеки

Надзвичайна подія 8148 переглядів

Опубліковано - 20.07.2007 16:06 | Всі новини | Версія для друку

Оприлюднено причину Львівської катастрофи - недотримання вимог безпеки
Оприлюднено причину Львівської катастрофи - недотримання вимог безпеки
Причини аварії на Львівщині: невиконання правил температурного режиму при перевезеннях особливо небезпечних речовин, порушення нормативів формування потягів із вибуховими речовинами та неналежний технічний огляд цистерн.

Заступник Глави Секретаріату Президента України Віктор Бондар під час брифінгу назвав причини аварії вантажного потягу, що сталася на Львівщині 16 липня цього року.

При цьому він акцентував увагу на тому, що уряд не має права приховувати інформацію про цю аварію.

Як зазначив Бондар, було «халатно проігноровано вимоги інструкцій щодо температурного режиму при перевезеннях особливо небезпечних речовин». Він пояснив, що подібні вантажі, по-перше, дозволено транспортувати в зимовий період, або вночі. Також заступник Глави Секретаріату роз’яснив, що Укрзалізниця грубо порушила норми перевезення особливо небезпечних речовин, «поставивши в один ряд таку велику кількість цистерн». «Це – повна безвідповідальність працівників, що формували рухомий склад, і керівництва Укрзалізниці», – наголосив Бондар.

Крім того, сказав він, під час прийомки вагонів з небезпечною речовиною має проводитися посилений огляд рухомого складу. Однак в даному інциденті Укрзалізниця ігнорувала цей норматив.

«Ми побачили, як повільно реагувало керівництво залізниці і Міністерства транспорту та зв’язку на цю подію», – акцентував заступник Глави Секретаріату, додавши, що Гендиректор Укрзалізниці Володимир Козак досі не з’явився на місці аварії.

За словами Бондаря, катастрофа на Львівщині вкотре засвідчує факт втрати профільним міністерством здатності керувати галуззю.

«В нього немає стратегічного бачення і системи керівництва, міністр втратив важелі впливу в міністерстві і на сьогодні він став «весільним генералом» у відомстві», – підкреслив він.

Бондар також поінформував, що Президент України сьогодні після виїзного засідання РНБО у Криму вирушив до місця аварії, аби особисто налагодити роботу уряду і відповідних працівників.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.