Аратта - На головну

4 листопада 2025, вівторок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Аварійний потяг із фосфором не поспішають прийняти у Росії. Він ще блукає в степах України

Довкілля 8152 перегляди

Опубліковано - 27.07.2007 12:28 | Всі новини | Версія для друку

Аварійний потяг із фосфором не поспішають прийняти у Росії. Він ще блукає в степах України
Аварійний потяг із фосфором не поспішають прийняти у Росії. Він ще блукає в степах України
Станом на ранок 27 липня спеціальний потяг з вантажем жовтого фосфору, який учора вирушив зі станції Красне Львівської залізниці до Казахстану, ще перебуває на території України.

Станом на ранок 27 липня спеціальний потяг з вантажем жовтого фосфору, який о 4.00 26 липня відправлено зі станції Красне Львівської залізниці до Казахстану, ще перебуває на території України.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

Очільник МНС Нестор Шуфрич неодноразово публічно заявляв, що нібито існують домовленості про транзит фосфорного потяга до Казахстану через Росію. Натомість російські офіційні чинники цю інформацію заперечують. Росія дозволить транзит небезпечного вантажу тільки після проведення експертизи на безпечність транспотування та розробки маршруту.

Як поінформували у прес-службі МНС України, учора тривали роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Буському районі на залізничному перегоні Красне-Броди поблизу станції Ожидів, проводяться роботи з рекультивації забрудненої фосфором території. Зрізано 2 тис. куб. м забрудненого ґрунту та висипано 1 тис. 850 куб. м свіжого інертного ґрунту.

До засипки підготовлено 1 тис. 500 куб. м інертного ґрунту та 1 тис. 400 куб. м чорнозему. Оброблено вапном 9 тис. кв м водної поверхні прилеглих водоймищ. Відновлено 150 м залізничної колії. Площа, що підлягає рекультивації, складає близько 6 тис кв м. Забруднений ґрунт обробляють вапном.

До проведення робіт з рекультивації території залучено підрозділи МНС та Укрзалізниці.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращі закони народжуються зі звичаїв”
Жозеф Жубер

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.