Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Януковичі бояться реєстрації БЮТ?

Політика 4948 переглядів

Опубліковано - 13.08.2007 13:05 | Всі новини | Версія для друку

Януковичі бояться реєстрації БЮТ?
Януковичі бояться реєстрації БЮТ?
Блок Юлії Тимошенко подав до суду на Центральну виборчу комісію, яка не зареєструвала БЮТ як учасника виборчого процесу.

Керівник Центрального виборчого штабу Блоку Олександр Турчинов називає це першим випадком в історії українського виборчого процесу, коли ЦВК заблокувала для політичної партії можливість проведення передвиборчої агітації.

«За ці антизаконні дії відповідатимуть представники Віктора Януковича у Центрвиборчкомі», - наголосив Турчинов.

Тим часом, прихильники БЮТ вже третій день пікетують Центральну виборчу комісію з вимогою зареєструвати виборчий список політичної сили.

На площі під ЦВК зібралися кілька сотень прихильників БЮТ переважно з Києва та столичної області. На місці проведення акції встановлено більше десятка агітаційних наметів.

Пікетувальники заявляють, що проводитимуть акцію протесту, доки ЦВК не зареєструє список кандидатів від блоку на позачергові парламентські вибори.

Пропрезидентський блок “Наша Україна – Народна самооборона” підтримав позицію БЮТ.

Між тим, 8 членів ЦВК від більшовицької коаліції вважають акцію протесту протиправною та заявляють про неприпустимість тиску на них з метою реєстрації виборчого списку.

Водночас Блок НУ-НС виступив із заявою, в якій звинуватив представників більшовицької коаліції у порушенні конституційних прав громадян безпідставним блокуванням реєстрації списків БЮТ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.