Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Блок Литвна пропонує українцям німецький досвід. Проте, спочатку треба мати німецьку економіку і ВНП

Політика 4665 переглядів

Опубліковано - 20.08.2007 17:03 | Всі новини | Версія для друку

Блок Литвна пропонує українцям німецький досвід. Проте, спочатку треба мати німецьку економіку і ВНП
Блок Литвна пропонує українцям німецький досвід. Проте, спочатку треба мати німецьку економіку і ВНП
Блок Литвина ініціює надання молодим сім’ям безвідсоткових кредитів на житло.

Про це повідомив лідер Київської організації Народної партії Віктор Пилипишин (включений до виборчого списку Блоку Литвина під №5).

«Проблема відсутності власної оселі на сьогодні найактуальніша для молоді. Доведено, що саме вона є причиною багатьох розлучень і вона ж спонукає до небажання народжувати дітей. Одним зі шляхів вирішення цієї проблеми може бути пільговий кредит на житло», - сказав Пилипишин.

Також в програмі блоку міститься положення про те, що при народженні першої дитини держава має брати на себе зобов’язання про погашення 25% кредиту, другої – 50%, третьої – повне його погашення.

Пилипишин переконаний, що така стратегія допоможе молодим сім’ям не боятись за своє майбутнє.

Від “Аратти”: ідея блоку Литвина прямо скажімо - “із бородою”. Власне, такий досвід запобігання демографічній кризі було застосовано у повоєнній Німеччині.

Проте, мусимо зазначити те, про що замовчують шановні кандидати у народні депутати, а саме:

1. Як відомо на відзнаку від України, повоєнна Німеччина мала стратегічний план розвитку та стратегічних інвесторів, зокрема США, які вкладали кошти в його реалізацію. Подолання демографічної кризи - було одним із пунктів цієї програми;

2. У ФРН, на відзнаку від України, проблема корупції владних осіб не стоїть так гостро, а тим більше - не становить загрозу національній безпеці країни. Отже, рівень розкрадання національного багатства ФРН у всі часи був і залишається значно меншим, ніж в Україні. Що дозволяє спрямовувати державні кошти на поліпшення добробуту народу, а не окремих його керманичів;

3. ФРН має сталу й розвинену банківську систему, а не мережу лихварських домів, як в Україні. Рівень процентних ставок, відносно доходів громадянина є доступним, тому практично кожен громадянин може дозволити собі отримати кредит на 20-30 років під житло, не боючись, що цьому доведеться за підсумком операції, платити вдічі-втричі більше, або ж залишитися без грошей і без житла;

І таких відмінностей можна було б рахувати й рахувати. Проте, ми як виборці, значно із більшим розумінням поставилися б до конкретної пропозиції того ж Литвина із дуже простої проблеми: як усілякі совкові пільги та подачки, які принижують людську гідність, замінити в Україні на пристойну зарплатню, аби молоді сім'ї мали змогу за власний, а не батьківський, кошт купувати собі житло?

Що слабо?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.