Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС хоче, щоб українські керівники врешті визначилися, куди прямуватимуть

Світ навколо нас 5199 переглядів

Опубліковано - 9.10.2007 21:04 | Всі новини | Версія для друку

ЄС хоче, щоб українські керівники врешті визначилися, куди прямуватимуть
ЄС хоче, щоб українські керівники врешті визначилися, куди прямуватимуть
ЕС чекає, коли українські керманичі почнуть грати чесно, а не у багатовекторність, утворюючи ЄЕП із Росією та, водночас, вимагаючи від європейців створення вільної економічної зони. Так не буває.

Депутат Європарламенту Збігнев Залєсскі (група народних партій, Польща), автор доповіді про торгівлю та економічні відносини з Україною вважає, що для створення зони вільної торгівлі з ЄС Україна має “чесно грати”.

Таку думку він висловив сьогодні українським журналістам у Брюсселі після того, як Комітет з питань міжнародної торгівлі Європарламенту підтримав його проект доповіді.

“Якщо ми побачимо, що Україна чесно грає з нами, а не так, що одним оком дивиться на Росію, а іншим на Європу, тоді така зона може бути створена”, - сказав Залєсскі.

Депутат зауважив, що зона вільної торгівлі може створюватися виключно у двосторонньому порядку. При цьому, за словами Залєсскі, якщо Україна хоче робити якісь паралельні кроки з Росією у цьому напрямку, Європа має знати про такі кроки.

“Це не означає припинення відносин України з Росією. Росія є важливим партнером, майже братом, але потрібно буде дуже чітким у цьому питанні. Така зона може бути створена виключно на двосторонньому рівні”, - наголосив депутат.

Сьогодні, 9 жовтня, Комітет з питань міжнародної торгівлі Європарламенту схвалив проект доповіді Залєсскі про торговельні та економічні відносини з Україною. У документі, зокрема міститься заклик до Єврокомісії та країн-членів сприяти вступу України до Світової організації торгівлі, а після вступу України до СОТ і ратифікації цього рішення українським парламентом – розпочати переговори про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

У документі також зазначається, що повна імплементація Україною деяких положень угоди про Єдиний економічний простір з Росією, Казахстаном та Білоруссю може вступити в конфлікт зі створенням зони вільної торгівлі з ЄС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.