Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Цінова війна. Попри пропагандистські лохотрони уряду, хліб та борошно дорожчають

Добробут 6780 переглядів

Опубліковано - 24.10.2007 14:13 | Всі новини | Версія для друку

Цінова війна. Попри пропагандистські лохотрони уряду, хліб та борошно дорожчають
Цінова війна. Попри пропагандистські лохотрони уряду, хліб та борошно дорожчають
За останні 5 місяців в Україні простежується чітка тенденція подорожчання хліба й істотного подорожчання борошна вищого сорту.

За даними Державної інспекції з контролю за цінами з 30 травня по 23 жовтня поточного року хліб із борошна I сорту подорожчав на 5,7%.

При цьому з 22 по 23 жовтня в 24 регіонах України не спостерігалися зміни рівня роздрібних цін у торговельних підприємствах, крім 3 регіонів.

Подорожчання житньо-пшеничного хліба відбулося на 6,1%. При цьому з 22 по 23 жовтня в 25 регіонах ціни не змінилися, крім 2 регіонів.

Разом з тим, вартість хліба із борошна вищого сорту, у тому числі батону, виросла на 7,3% (з 22 по 23 жовтня в 23 регіонах рівні цін не змінилися, крім 4 регіонів).

Разом із тим, за 5 місяців борошно вищого сорту подорожчало на 28,5% (з 30 травня по 23 жовтня в 26 регіонах, крім одного, де ціни не змінилися).

Як відомо, подорожчання хліба в регіонах почалося з квітня-травня поточного року.

Незважаючи на наміри уряду установити жорсткий контроль за цінами на продукти харчування, у низці регіонів України вже підвищилися ціни на хліб.

За прогнозами експертів, до кінця року можна чекати подорожчання хліба на 20% від літнього рівня цін. Водночас, за більш песимістичними прогнозами, ціна на хліб може вирости на 30-50%.

Від “Аратти”: В країні, де замість ринку та нормальних економічних відносин існують лише “базари” та “розводи по-понятіям” проФФесіоналів із кримінальним минулим та такою ж перспективою на майбутнє, - годі на що сподіватися.

Бо фермер не має жодного стимулу вирощувати зерно, оскільки він твердо, наперед, знає: державні чиновники його цинічно пограбують і він не матиме навіть теоретичного шансу на справедливість.

Бо політикани, які під тексти суфлерів гучно проголошують абсурдні промови, навряд чи уявляють, що таке механізм державного керування і бачать у державних посадах виключно спосіб накосити бабла у власні кишені.

Бо народ, якого шоденно обкрадають і грабують, наївно сподівається, що оці, на горі, колись накрадуться і дадуть їм, маленьким українцям, спокійно жити.

Можемо сказати лише одне: суспільна байдужість є лише благодатним ґрунтом для процвітання корупції та клептоманії. А закритий і непрозорий ринок (а це те, що ми маємо в Україні) вигідний лише місцевим гендлярам і спекулянтам, які під гаслом “захисту національного виробника” від конкуренції, лишень охороняють власні статки та комфорне існування у бандитській системі квазідержави.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.