Аратта - На головну

27 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Швейцарець передумав емігрувати в Білорусь після 10 днів перебування в країні

Світ навколо нас 5263 перегляди

Опубліковано - 11.12.2007 17:59 | Всі новини | Версія для друку

Фанат Жигулів і Леніна готовий був працювати в будь-якому колгоспі на будь-якій посаді...
Фанат Жигулів і Леніна готовий був працювати в будь-якому колгоспі на будь-якій посаді...
Громадянин Швейцарії, який звернувся до білоруської влади із проханням про надання притулку, залишив центр розміщення мігрантів у Бресті й повернувся на батьківщину.

28 листопада швейцарець перетнув білорусько-польський кордон на автомобілі Жигулі й попросив притулку в Білорусі. Він сказав, що готовий працювати в будь-якому колгоспі на будь-якій посаді, а також заявив, що вважає Білорусь, Венесуелу та Кубу кращими країнами у світі.

В автомобілі швейцарець віз зібрання творів Леніна, а також особисті речі.

Після 10- денного перебування в центрі розміщення мігрантів у Бресті, громадянин Швейцарії заявив, що передумав просити притулку в Білорусі й покинув межі країни.

"Може, йому більше до смаку Альпи та гірська місцевість, а в Білорусі такого немає", - цитує Радіо Рація співробітника Брестської прикордонної групи. За його словами, документи в громадянина Швейцарії були в порядку й "він без проблем залишив нашу країну".

Від "Аратти". Спробуємо висунути сміливу здогадку: можливо цей швейцарець - "позашлюбний" правнук товаріща Лєніна-Бланка, який, як справжній представник лівих сил, полюбляв трішки ходити "наліво". Але потяг генів та клич предків виявився недостатньо потужним.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.