Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін погодився залишитися у владі. На прохання трудящих

Світ навколо нас 5174 перегляди

Опубліковано - 17.12.2007 16:59 | Всі новини | Версія для друку

Путін погодився залишитися у владі. На прохання трудящих
Путін погодився залишитися у владі. На прохання трудящих
Президент Росії Путін погодився очолити уряд, якщо Президентом оберуть Мєдведєва.

З'їзд “Єдиної Росії” висунов Мєдведєва кандидатьм у Президенти Росії. Цю кадидатуру делегатам запропонував сам Путін.

"У руки такої людини не соромно і не страшно передати основні важелі управління країною, долю Росії. Пропоную з'їздові партії "Єдина Росія" висунути Дмитра Анатолійовича Медведєва кандидатом у президенти країни", - сказав Путін, виступаючи на з'їзді.

Путін заявив, що у випадку його призначення прем'єром після президентських виборів 2 березня 2008 року повноваження між президентом і главою уряду перерозподілятися не будуть.

Виступаючи в понеділок на з'їзді "Єдиної Росії", Путін погодився з висловленою раніше першим віце-прем'єром Дмитром Медведєвим пропозицією очолити уряд у випадку перемоги того на президентських виборах.

"Я згодний працювати на посаді прем'єр-міністра без зміни владних повноважень між Президентом і головою уряду", - сказав Президент РФ.

Лідер ЄР Борис Гризлов вже заявив, що фракція підтримає у Думі кандидатуру Путіна на посаду прем'єра РФ.

"У "Єдиної Росії" сформована конституційна більшість у Деждумі. Ми, безумовно, підтримаємо Вашу (Путіна) кандидатуру на посаду прем'єра", - сказав Гризлов, выступаючи на з'їзді партії.

Від “Аратти”: отже, як на нас, - залишилися суто формальні кроки у легалізації абсолютної влади Путіна. Ми не маємо жодних сунівів, що у РФ оберуть Президентом саме Мєдведєва, як і не маємо жодного сумніву, що при слабкому, суто номінальному Президенті, уся влада буде зосереджена у руках однієї особи - Путіна-прем'єра.

Таким чином, процес створення авторитарно-бюрократичної системи влади у Росії добігає кінця. По такі “хиби” людського суспільства, як демократія, росіянам можна забути.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.