Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Знахідка археологів може спростувати теорію походження людини

Відкриття 33176 переглядів

Опубліковано - 25.01.2008 01:05 | Всі новини | Версія для друку

Знахідка археологів може спростувати теорію походження людини
Знахідка археологів може спростувати теорію походження людини
Китайські археологи знайшли скам`янілий череп, що пролежав в землі, за оцінками фахівців, близько 100 тисяч років. Знахідка може спростувати пануючу теорію про походження сучасної популяції людини з Африки, повідомляють в четвер китайські ЗМІ.

Знайдений в провінції Хенань череп, що добре зберігся, складається з 16 фрагментів.

«Ще більше здивування, чим хороше збереження, викликає скам'яніла мембрана на внутрішній стороні; це допоможе вченим простежити за устроєм нервів», - повідомив пресі археолог з хенаньського Інституту культурних реліквій і археологічних досліджень.

Більшість китайських учених розділяють мультирегіональну теорію походження, згідно якої сучасні люди є нащадками популяцій з різних регіонів.

Попередні дослідження, проведені Пекінським університетом, датували вік знайденого черепа від 80 тисяч до 100 тисяч років. Крім черепа, археологи виявили близько 30 тисяч скам'янілих останків тварин.

Серйозним чинником, що надавав ваги пануючій теорії походження з Африки, була відсутність людських скам'янілостей віком від 50 тисяч до 100 тисяч років на території Китаю. Мізерні знахідки, зроблені китайськими ученими в минулі роки, не йшли ні в яке порівняння з африканськими, такими, що добре збереглися в посушливому кліматі.

Преса вже охрестила знахідку китайських археологів найбільшою, після знахідки «пекінської людини» в 1923 році.

Палеонтологи не поспішають з виводами, стверджуючи, що, поки знахідка не досліджена ґрунтовно, всі теорії є всього лише припущенням.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Відкриття»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.