Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Дезінформація про перейменування Львова - це початок інформаційної війни, - настоятель Вірменського кафедрального собору у Львові

Скандал Регіон: Львівська область 8197 переглядів

Опубліковано - 1.02.2008 02:25 | Всі новини | Версія для друку

Дезінформація про перейменування Львова - це початок інформаційної війни, - настоятель Вірменського кафедрального собору у Львові
Дезінформація про перейменування Львова - це початок інформаційної війни, - настоятель Вірменського кафедрального собору у Львові
Настоятель Вірменського кафедрального собору у Львові о. Тадеос вважає поширену днями дезінформацію про те, що вірменська громада Львова хоче перейменувати місто, початком інформаційної війни.

Про це повідомила прес-секретар Координаційної наглядової ради з питань реставрації та реновації ансамблю Вірменської вулиці Ольга Ігнатова.

"Скажу відверто - я особисто не здивований появі цієї провокації. Саме зараз у світі набувають розголосу події з вірменської історії - маю на увазі геноцид у Вірменії у 1915 році, який вже визнали країни Європи та США. Це не може залишити байдужими тих, хто вбачає в цьому факт свого викриття, тих, хто мріяв про знищення вірменської культури. Тож переможені у моральному двобої вирішили розпочати інформаційну війну - і це нормальна світова практика", - акцентував о. Тадеос.

"Зрештою, інформаційна, ідеологічна війна завжди існувала і існуватиме далі. Але дуже важливо періодично проливати світло на істину. Сьогодні вірмени мають дуже добрі стосунки з українцями і безпосередньо з громадою Львова. Ці стосунки сприяють укріпленню позиції вірмен не лише в місті, але й в Україні. Знаючи, яка атмосфера панує у Львові, недруги, можливо, сподівалися, що на цю провокацію відреагують львівські націоналістичні сили. Але вони так і не зрозуміли головного, що львівські вірмени - також націоналісти в найкращому розумінні цього слова, тобто є патріотами цього міста і цієї держави.

Вірмени прийшли в Галичину ще в ХІ ст., втікаючи від агресії кочових племен. З того часу і до сьогоднішнього дня вірмени встигли полюбити це місто, стати його частиною. Свідченням любові вірмен до Львова може стати навіть приклад з 18 ст., коли місто оточили турки. Тоді вірмени заплатили великі гроші і віддали свого представника в заручники, щоб тільки врятувати місто. Врешті, заручника стратили. Але це яскравий приклад того, що заради міста вірмени готові були пожертвувати навіть своїм життям", - зазначив о. Тадеос.

Довiдка ZAXID.NET

Депутат Львівської міської ради Вардкес Арзуманян спростував інформацію про те, що він пропонує перейменувати місто Львів на Арьюц. Новину про це з посиланням на депутата розповсюдило 29 січня одне з азербайджанських інформаційних агентств і передрукували російські ЗМІ. Як повідомив ZAXID.NET Вардкес Арзуманян, юристи уже зараз готують позов до цього інформагентства з вимогою спростувати неправдиву інформацію.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.