Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Своя рука - владика. Нардепи відпочинуть на кругленьку суму

Добробут 5584 перегляди

Опубліковано - 9.07.2008 15:32 | Всі новини | Версія для друку

Своя рука - владика. Нардепи відпочинуть на кругленьку суму
Своя рука - владика. Нардепи відпочинуть на кругленьку суму
Літнє оздоровлення парламентаріїв обійдеться державі, тобто платникам податків, мінімум у 15 мільйонів гривень.

Дві третини депутатів станом на 8 липня написали заяву про відпустку. Якщо парламент не стане продовжувати свою роботу, депутатські канікули почнуться вже 18 липня. До цього дня, крім відпускних, парламентарії повинні одержати по 35 тисяч гривень на оздоровлення.

За інформацією депутата-"регіонала" Ганни Герман, право на таку допомогу від держави автоматично одержує кожен парламентарій, який передав свою заяву в апарат Верховної Ради. Відновлення сил усіх 450 парламентаріїв обійдеться скарбниці приблизно в 15 мільйонів гривень.

Ще 60 мільйонів держава виділяє на утримання санаторіїв, у яких відпочивають народні обранці.

Депутати по-різному оцінюють цей привілей.

В фракціях великих партій і блоків такі виплати вважають непотрібними. "Замість підпису під заявою про відпустку я написала: "Відмовляюся від усіх депутатських пільг", — запевнила Ганна Герман.

Разом з тим у менших фракціях норму про матеріальну допомогу вважають необхідною.

"Якщо це записано в держбюджеті, проголосовано демократичною коаліцією, підписано гарантом Конституції, то я буду слухняно виконувати Конституцію і закон", — пояснює свою позицію представник Блоку Литвина Сергій Гриневецький.

"Запитуйте (про доцільність матеріальної допомоги депутатам) у тих, хто має украдені в народу мільярди, і тих, хто хабарничає. А не тих, хто живе на одну зарплату", — образилася колега Гриневецького по фракції Катерина Ващук.

Комуністи також не проти таких виплат. За словами депутата Олександра Голуба, частина щомісячної зарплати кожного члена Компартії й інших виплат йдуть у спецфонд політсили.

Ці кошти, за словами парламентарія, партія використовує "для допомоги своїм виборцям, а також на свої внутрішні потреби".

Від “Аратти”: ви не помітили цікаву закономірність?

Як тільки мова про нардепівські пільги - відразу починається суцільна фальш, якщо не сказати прямо. Бо, насправді, позбавитися пільг, на виборах обіцяли усі й поголовно. Проте, опинившись у комфортному кріслі - рука не піднимається у обранця проголосувати за те, що він звичайний громадянин. Яким був ще учора.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.