Аратта - На головну

1 січня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Регіонали теж підтвердили - клерки гаранта забрехалися

Влада 4088 переглядів

Опубліковано - 8.10.2008 12:08 | Всі новини | Версія для друку

Регіонали теж підтвердили - клерки гаранта забрехалися
Регіонали теж підтвердили - клерки гаранта забрехалися
Народний депутат, перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заперечує згоду всіх учасників консультацій з Президентом в середу на проведення позачергових парламентських виборів. Діалогу не було - був монолог гаранта.

Про це він сказав журналістам.

«Це неправдива інформація, яка була надана Секретаріатом Президента», - сказав він.

Депутат підкреслив, що преса не була допущена на консультації і прес-секретар глави держави самовільно тлумачила хід консультацій.

Єфремов підкреслив, що на зустрічі з головою Ради Арсенієм Яценюком лідери фракцій виразили свою незадоволеність такою заявою прес-служби Ющенка.

«Так робити не можна, тому що кожен присутній на цій нараді висловив свою точку зору, яка зовсім не одностайна з точкою зору Президента», - сказав він.

Парламентарій відзначив, що на консультаціях взагалі не розглядалося питання про підтримку лідерами фракцій позачергових виборів, а представники політичних сил і керівництво Ради просто прослухали годинну лекцію Ющенка про те, що у нього є повноваження на розпуск Ради.

Як повідомлялося, прес-служба Президента заявила про згоду голів всіх фракцій Верховної Ради на проведення позачергових виборів парламенту.

Фракція БЮТ спростувала цю заяву прес-секретаря Президента.

Згідно статті 90 Конституції, рішення про дострокове припинення повноважень Ради ухвалюється Президентом після консультацій з головою парламенту, його заступниками і головами депутатських фракцій в Раді.

16 вересня коаліція БЮТ-НУНС розпалася.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.