Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламентські будні. Сьогодні - штовханина і блокування

Влада 4700 переглядів

Опубліковано - 21.10.2008 13:18 | Всі новини | Версія для друку

Парламентські будні. Сьогодні - штовханина і блокування
Парламентські будні. Сьогодні - штовханина і блокування
Надепи не підтримали законопроект про поправки до бюджету, внесений гарантом і заблокували трибуну.

Верховна Рада не підтримала включення до порядку денного законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

"За" проголосував 201 із 424 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

Як зазначив голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк, в законопроекті передбачено наповнення стабілізаційного фонду, кошти якого використовуватимуться урядом за погодженням з Радою національної безпеки і оборони. Він має утворюватися за рахунок надходжень від приватизації.

Крім того, в законопроекті передбачено збільшити Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 50 тис. до 150 тис. грн.

Після того, як не було підтримано внесення змін до бюджету, Яценюк звернув увагу, що фракції БЮТ та КПУ не підтримують законопроект, в якому передбачаються заходи для стабілізації ситуації в економіці та захисту громадян і взагалі не йдеться про фінансування виборів до парламенту. Він чомусь сказав, що зазначений законопроект не підтримала практично уся фракція НУ-НС.

Після цього члени фракції Блоку Юлії Тимошенко заблокували трибуну та президію парламенту. Можливо з-за наявності в пакеті бюджетних законопроектів законопроекту про фінансування виборів.

Нардеп також заблокували урядову ложу та входи, через які до сесійної зали заходить голова Верховної Ради. Двері заставлені кріслами.

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк побачивши блокаду заявив, що не зайде до сесійної зали парламенту, доки не буде погоджено порядок денний роботи ВР, і депутати від БЮТ не розблокують трибуну.

Заходячи в сесійну залу після оголошеної перерви і побачивши заблоковану депутатами-“бютівцями” трибуну та президію, Яценюк зазначив: «Уже напрацювалися, як завжди». Він констатував, що трибуна парламенту заблокована БЮТ. За його словами, блокування трибуни не є чимось новим у роботі ВР.

Спікер вважає, що депутати через блокування роботи ВР знову "спозорилися".

«Якщо думаєте, що такі дії будуть підтримувати електоральні рейтинги, то вони будуть тільки понижувати їх, та й справа не в електоральних рейтингах, а справа в людях», - додав він.

За словами голови ВР, парламентарії, замість того, щоб збільшити до 150 тис. грн. гарантовані суми Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, показали людям «фігуру з трьох пальців». При тому, він не уточнив, що провалено законопроект про фінансування виборів.

«Доки не буде погодженого порядку денного і доки не перестанете блокувати трибуну, я в цей зал не зайду», - наголосив Яценюк.

Разом із тим він не закрив ранкове засідання парламенту.

На даний час народні депутати перебувають у сесійній залі, але засідання не проводиться. Фракція БЮТ продовжує блокувати трибуну, президію та урядову ложу.

Наразі причина блокування не відома.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.