Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гарячий чай робить людей добрішими

Охорона здоров`я 8197 переглядів

Опубліковано - 27.10.2008 10:44 | Всі новини | Версія для друку

Гарячий чай робить людей добрішими
Гарячий чай робить людей добрішими
Американські психологи з Єльського університету разом з колегами з університету штату Колорадо прийшли до висновку, що гарячий чай або кава здатні стимулювати людину на прояв позитивних емоцій.

У ході наукового дослідження вчені вибрали групу добровольців, які під час чаювання, а також розпиття гарячої й холодної кави, повинна була вивчити досьє незнайомих людей та скласти свою думку про них.

У результаті з'ясувалося, що ті учасники експерименту, які пили гарячий напій, бачили в незнайомій людині багато позитивних рис, у той час як ті, хто пив охолоджений чай або каву, сприймали незнайомих людей не так доброзичливо.

Інший експеримент, у ході якого також потрібно було дати характеристику незнайомим людям, тримаючи теплі або холодні грілки в руках, показав, що ті люди, які тримали в руках гарячі грілки були добріші, ніж ті, хто тримав холодні.

Фахівці думають, що інформація про фізичне тепло й емоційну теплоту обробляється в тій самій ділянці головного мозку. Тому щоб стати добріше людині буде достатньо прийняти гарячу ванну або ж випити чашку гарячого чаю.

Варто зазначити, що таким явищем учені пояснюють і древні традиції різних народів знайомитися й продовжувати знайомство за чашкою чаю, кави або іншого гарячого напою.

Раніше вчені з Південної Кореї, Німеччини та Японії довели, що кава здатна боротися зі стресом, викликаним нестачею сну.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.