Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інтернет залишиться територією свободи слова. Попри зазіхання держав

Медіа 9735 переглядів

Опубліковано - 28.10.2008 13:04 | Всі новини | Версія для друку

Інтернет залишиться територією свободи слова. Попри зазіхання держав
Інтернет залишиться територією свободи слова. Попри зазіхання держав
Провідні Інтернет-компанії світу дійшли згоди щодо запровадження для себе загального кодексу етики в мережі, яка захистить користувачів від зазіхань влади.

Нові правила, розроблені низкою компаній, серед яких, зокрема, Google, Yahoo і Microsoft, мають захистити в інтернеті свободу слова та приватну інформацію від зазіхань владних органів.

За очікуваннями, рекомендації «Глобальної інтернет-ініціативи» (The Global Network Initiative) схвалять цього тижня.

Ці рекомендації стимулюватимуть добровільне ухвалення провайдерами заходів, які не дозволяли б органам влади втручатися в життя мережі, зокрема, домагатися обмеження свободи слова чи доступу до персональних даних користувачів.

Ініціатива стала відповіддю на критику правозахисників на адресу Google и Yahoo за їхню співпрацю з владою Китаю і виконання ними вимог Пекіна про здійснення цензури й передачі даних про користувачів-дисидентів.

Від “Аратти”: Як ми переконалися на власному досвіді, цензура у мережі приваблює не тільки китайських комуністичних мастодонтів, а й братньо-совковське керівництво Росії.

Загальновідомі непоодинокі приклади, коли у РФ людей позбавляють волі тільки за те, що вони критично висловлюються на форумах на адресу кремлівських керманичів чи правоохоронних органів.

Втім, Луб'янка навіть намагається вести активні бойові дії у Інтернет-просторі інших держав, зокрема України.

Як ми писали неодноразово, у структурі ФСБ РФ є ціле управління, яке веде ідеологічну війну на різноманітних форумах (інернет-товариство їх вже охрестило як "Бригада сРу"). А там, де слово не діє - московські чекісти не зупиняються й перед терористичними атаками. Зокрема, майже 2 місяці тривала DDoS-атака на сервер "Аратти". Щоправда, майже безуспішно, бо на російське нахабство - завжди знаходиться природний розум українця. Проте, факт - все одно залишається прикрим фактом: ми змушені були обмежити доступ користувачам всесвітньої Мережі по за зоною UA-IX.

До речі, класовоблизьке українське керівництво, таємно заздрячи росіянам, також постійно робить спроби ввести цензуру в Інтернеті, проте, як кажуть: Україна - не Росія.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Медіа»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.