Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Злочинний світ радо зустрів тарифи від Космосу. На цьому вже заробляють

Кримінал 4894 перегляди

Опубліковано - 10.11.2008 13:57 | Всі новини | Версія для друку

Злочинний світ радо зустрів тарифи від Космосу. На цьому вже заробляють
Злочинний світ радо зустрів тарифи від Космосу. На цьому вже заробляють
На найбільших речових ринках столиці з’явилися продавці підроблених квитків на проїзд у міських автобусах, тролейбусах і трамваях.

Зокрема, киянам пропонують купити фальшивки, які майже нічим не відрізняються від квитків нового зразка вартістю півтори гривні. Але продають підробки по 50 копійок.

Зокрема, фальшиві квитки синього кольору жителям Києва пропонують придбати на Шулявському ринку, ринку Петрівка, і поблизу деяких станцій метро.

Єдина відмінність підробленого квитка від справжнього - голограма: на фальшивці відсутні будь-які слова й логотип Київпастрансу.

Нагадаємо, учора близько 300 киян зібралися біля станції метро Хрещатик на акцію протесту проти підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Акція закінчилася тим, що протестантів розігнали бійці спецпідрозділу “Беркут”, а 11 киян затримали.

Від “Аратти”: Ми чомусь підозрюємо, що між тими, хто розгорнув валове виробництво фальшивок і тими, хто був ідейними отцями нового витка пограбування киян є зв'язок.

Хоча б тому, що подібні речі немає жодного сенсу виготовляти малими тиражами, а для великих обсягів - потрібен час. І те, що фальшивки досить швидко з'явился у обігу, - свідчить про те, що криміналітет був у курсі технічних ньюансів нововведення.

До речі, із тієї ж технічної сторони, виготовити відповідну голограму, як показує практика, - зараз не проблема.

Проблема в самій системі, де кримінал і влада - брати-близнюки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.