Аратта - На головну

10 листопада 2024, неділя

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні песимістично поставилися до газових домовленостей у Москві

Газоват 6093 перегляди

Опубліковано - 19.01.2009 09:28 | Всі новини | Версія для друку

В Україні песимістично поставилися до газових домовленостей у Москві
В Україні песимістично поставилися до газових домовленостей у Москві
Відомий український експерт з енергетичних питань Олександр Нарбут вважає, що українсько-російські домовленості означають капітуляцію Києва в газовому протистоянні.

На перший квартал цього року ціна російського газу для України має скласти 376 доларів за тисячу кубометрів, що на 20 відсотків менше, ніж середньоєвропейська ціна.

Олександр Нарбут здивований, чому керівник українського уряду Юлія Тимошенко погодилася на ці умови, не переглянувши умови транзиту. «Ця домовленість нагадує повне фіаско української газово-енергетичної політики», - сказав експерт в інтерв’ю «Німецькій хвилі». «Мабуть, - продовжив Нарбут, - це свідчить про недостатнє розуміння, чого це може коштувати українській економіці. Адже ставка транзиту залишається незмінною, а вона й так занижена».

Аналітик звернув увагу на те, що збитки України тільки на занадто низькій ставці транзиту щороку складають 3,5 млрд. доларів. На переконання експерта, Україна піддалася тиску, нічого не отримавши взамін. «Те, що газотранспортна система залишається у власності України нічого не означає. Ми розуміємо, що при такому рівні ціни українська промисловість втратить конкурентоздатність, не кажучи вже про інші наслідки цього програшу», - зауважив Нарбут.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.