Аратта - На головну

10 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Криму упіймали російського шпигуна, але кажуть - це крапля у морі

Захист держави 7440 переглядів

Опубліковано - 26.01.2009 17:34 | Всі новини | Версія для друку

У Криму упіймали російського шпигуна, але кажуть - це крапля у морі
У Криму упіймали російського шпигуна, але кажуть - це крапля у морі
СБУ має стати нарешті справжньою Службою безпеки України, а не українським філіалом ФСБ Росії - правонаступника КДБ СРСР

Про це заявив перший командувач Військово-морських сил України, віце-адмірал, представник Української народної партії Борис Кожин.

На його думку, „в першу чергу українські спецслужби мають активніше боротися зі шпигунською діяльністю розвідки Чорноморського флоту Російської Федерації”. Так політик прокоментував повідомлення Служби безпеки про затримання офіцеру Чорноморського флоту з апаратурою для прослуховування телефонних розмов.

«На території Криму діє широко розгалужена мережа військової розвідки Російської Федерації, агенти ФСБ та російського ГРУ активно займаються як військовою розвідкою, так і політичними питаннями, спрямованими на підсилення антиукраїнських організацій та антиукраїнської істерії загалом», - підкреслив перший командувач ВМС України.

«Тому, СБУ та військова контррозвідка України має активніше боротися зі своїми російськими «колегами», адже, треба визнати, що сьогодні в Криму російські спецслужби відчувають себе як вдома, а в Кремлі володіють достовірною інформацією про те, що робиться у військових підрозділах України та у політичному житті півострова», - вважає Кожин.

«Таких «офіцерів» ЧФ сьогодні в Криму «працює» не одна сотня, тому антишпигунські заходи українських спецслужб мають бути системними і не обмежуватися разовими успіхами. Адже, розміщення іноземної військової бази на території іншої держави, завжди супроводжується посиленою активністю спецслужб країни перебування, навіть якщо держави дружні», - підсумував Борис Кожин.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.