Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Успіхи Черновецького у спустошенні кишень киян вже дивують колег у інших регіонах

Самоврядування 7708 переглядів

Опубліковано - 4.02.2009 14:42 | Всі новини | Версія для друку

Успіхи Черновецького у спустошенні кишень киян вже дивують колег у інших регіонах
Успіхи Черновецького у спустошенні кишень киян вже дивують колег у інших регіонах
Якщо мер Києва Леонід Черновецький розвиватиме свої ідеї далі, то киянам доведеться платити і за візити до хворих родичів.

Таку думку висловив голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук.

"Якщо розвивати нинішню ініціативу мера Києва, то плату треба брати не тільки за вхід на кладовище, але і за те, щоб відвідати хворого в лікарні. Після всього, що у вас твориться, є надія, що кияни житимуть довго. Тому що померти буде дуже дорого", - сказав він.

"Досвід пана Черновецького ми переймати не будемо. Більш того, я не зовсім розумію, чому така ситуація склалася у Києві, у якого в принципі найбільший в Україні бюджет. Причому в кожному році він був профіцитним. І в січні у сесії Київради завжди була проблема, куди дівати гроші, не передбачені в прибутковій частині бюджету. І тут раптом справи виявляються настільки погані, що у людей треба брати гроші за вхід на кладовище. Раціонального пояснення цьому немає", - додав голова Рівненської облдержадміністрації.

Від “Аратти”: цікаво, а яке раціональне пояснення сусідам можуть дати ті кияни, які проголосували на виборах за гречку від Космоса?

Втім, коли людина не розуміє елементарної відповідальності за свої дії, то що казати про владу такими людьми обрану.

Чи хтось вірить, що гроші та гречку перед виборами роздають через душевні пориви, а не намір вкрасти ще більше?

Соромно, кияни, соромно. Тому, що ми всі мовчки за тим спостерегали, а не протидіяли гречаним фальсифікаторам і аферистам.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.