Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


НАК «Нафтогаз України» знайшла нафту в Єгипті

Економіка 7084 перегляди

Опубліковано - 25.02.2009 02:24 | Всі новини | Версія для друку

НАК «Нафтогаз України» знайшла нафту в Єгипті
НАК «Нафтогаз України» знайшла нафту в Єгипті
НАК «Нафтогаз України» досягла перших результатів у питанні диверсифікації джерел постачання та видобування вуглеводневих ресурсів за кордоном.

В рамках реалізації Концесійної угоди на проведення нафтової розвідки та експлуатації, підписаної 13 грудня 2006 р. між Арабською Республікою Єгипет та Єгипетською Генеральною Нафтовою Корпорацією і НАК «Нафтогаз України», українська Компанія продовжує здійснювати активні кроки з освоєння концесійної ділянки Алам Ель Шавіш (ALAM EL SHAWISH) площею 994 км² на території Західної Пустелі Арабської Республіки Єгипет.

16–20 лютого 2009 р. відбувся візит делегації НАК «Нафтогаз України» на чолі з заступником голови правління Компанії Вадимом Чупруном до Арабської Республіки Єгипет. Метою візиту було випробовування третього (нижнього) горизонту розвідувальної свердловини Hg-34/3. 18 лютого 2009 р. отримано промисловий приплив нафти дебітом 80 тонн (588 барелів) на добу.

При цьому найпотужнішим за обсягами запасів є другий горизонт з продуктивною товщиною 16 м. Спільна експлуатація всіх горизонтів свердловини Hg-34/3 дозволить збільшити добовий видобуток нафти у декілька разів.

За період з 2007 р. проведено сейсмічні дослідження 3D у південній частині блоку Алам Ель Шавіш Західної пустелі, здійснено обробку цих сейсмічних досліджень та визначено точки буріння.

28 жовтня 2008 р. у північній частині концесійної території розпочато буріння першої розвідувальної свердловини Hg-34/3, яка в січні 2009 року досягла проектної глибини 3505 м.

За результатами інтерпретації одержаних геолого-геофізичних матеріалів в розрізі свердловини виявлено три перспективні горизонти.

Найбільші надії Компанія покладає на родовища, розташовані у південній частині концесійної території, розробку яких буде розпочато найближчим часом.

Відповідно до Виробничої програми до кінця поточного року планується пробурити 5 пошукових свердловин:

3 - в південній частині блоку Алам Ель Шавіш Західної пустелі, загальні видобувні ресурси яких становлять 60 млн. т;

2 - в північній частині блоку Алам Ель Шавіш Західної пустелі, загальні видобувні ресурси яких становлять 8 млн. т.

У другій половині 2009 року передбачається вийти на комерційний рівень видобутку продукції із подальшою її реалізацією.

НАК «Нафтогаз України» вважає, що продовження роботи у зазначених напрямках дозволить прискорити процес диверсифікації джерел постачання енергоносіїв та сприятиме становленню світового іміджу України як потужної енергетичної держави.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.