Аратта - На головну

4 травня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Інтер” продали за фальшивкою?

Скандал 5106 переглядів

Опубліковано - 5.04.2009 17:15 | Всі новини | Версія для друку

“Інтер” продали за фальшивкою?
“Інтер” продали за фальшивкою?
Міністерство внутрішніх справ наступного тижня проситиме Генеральну прокуратуру порушити кримінальну справу за фактом підробки документів на право власності акцій “Інтера”, переданих від колишнього головного акціонера телеканалу Ігоря Плужникова іншим особам.

Про це повідомив журналістам міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

«МВС вже наступного тижня подасть до Генпрокуратури прохання порушити кримінальну справу по факту підробки, в ході якої буде встановлено, хто, з якою метою підробив цей офіційний документ», - сказав Луценко.

При цьому він нагадав, що ще в 2005 році Державний департамент боротьби з економічною злочинністю МВС України порушив кримінальну справу, пов’язану з низкою операцій з акціями деяких українських та закордонних компаній. Однією з цих операцій був перехід права власності на телеканал «Інтер» «від на той момент ще живого пана Плужникова до інших нових власників».

«Тоді ж була замовлена експертиза, і експерт встановив, що нотаріально завірена копія довіреності від імені пана Плужникова в частині його підпису та написання його прізвища є фальсифікованою», - сказав Луценко.

Як повідомлялося раніше, народний депутат, головний акціонер, співзасновник телеканалу «Інтер» Ігор Плужников помер 22 червня 2005 року в Німеччині від гострого інфекційного гепатиту.

За офіційною інформацією, Плужников володів 71% акцій телеканалу «Інтер». Незабаром 61% був проданий вдовою Плужникова Світланою компанії Валерія Хорошковського.

Згідно з розслідуванням деяких ЗМІ, угода про продаж каналу відбулась 19 квітня 2005 року, а активні дії із зміни власності «Інтера» збіглись із раптовою хворобою і смертю Плужникова. Політики, зокрема Володимир Сівкович (Партія регіонів), звертались до СБУ та Генпрокуратури з вимогою розслідувати обставини смерті Плужникова, пов’язуючи його смерть із начебто невдалою угодою з продажу контрольного пакету акцій «Інтера».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.