Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ГПУ теж читають новини в Інтернеті і знають, де “тяжкохворий” Дурдинець

Скандал 4364 перегляди

Опубліковано - 28.05.2009 13:32 | Всі новини | Версія для друку

ГПУ теж читають новини в Інтернеті і знають, де “тяжкохворий” Дурдинець
ГПУ теж читають новини в Інтернеті і знають, де “тяжкохворий” Дурдинець
В.о. генерального прокурора України Сергій Винокуров стверджує, що, за попередніми даними, заступник голови СБУ Тиберій Дурдинець, якого оголошено в розшук, перебуває за кордоном.

Про це Винокуров заявив журналістам сьогодні у Генеральній прокуратурі.

«За попередніми даними, ми знаємо, де він знаходиться, приблизно знаємо. За даними, які нам говорять, начебто за кордоном», - сказав Винокуров.

На запитання, чи справді органи внутрішніх справ, яким доручено розшук, шукають Дурдинця, він відповів: «Звичайно, шукають».

За словами Винокурова, Дурдинця реально «дістати з-за кордону».

Як повідомлялося раніше, 19 травня Дурдинця відповідно до постанови Генеральної прокуратури та рішення Печерського райсуду Києва було оголошено в міжнародний розшук.

Генпрокуратура порушила проти Дурдинця кримінальну справу за ст.382 Кримінального кодексу (невиконання судового рішення). 11 травня Печерський райсуд Києва дав дозвіл на арешт Дурдинця у зв`язку з тим, що він не виконує рішення Окружного адмінсуду суду про визнання незаконним призначення його на посаду заступника голови СБУ.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.