Аратта - На головну

1 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мозок людини вгадує емоції по обличчю за 0,2 секунди

Невідоме 15314 переглядів

Опубліковано - 30.05.2009 23:57 | Всі новини | Версія для друку

Мозок людини вгадує емоції по обличчю за 0,2 секунди
Мозок людини вгадує емоції по обличчю за 0,2 секунди
Людина здатна розпізнати емоції по міміці особи всього за 200 мілісекунд або 0,2 секунди - саме стільки часу потрібно на це мозку, прийшли до висновку вчені з Університету Глазго.

Під час експерименту випробуваним показували фотографії, на яких були зображені обличчя людей, що висловлюють характерні емоції. Одночасно дослідники проводили сканування мозку добровольців, пише PhysOrg.

Згідно з результатами експерименту, в процес розпізнавання відразу включаються обидві півкулі. Причому спочатку мозок аналізує вираз очей, а потім іншу міміку, пояснюють експерти.

"Мозок швидко розпізнає шість основних емоцій: щастя, страх, здивування, відразу, злість і нудьгу. Вирази особи та їх інтерпретація - це фундаментальні фактори, вони впливають на ключові процеси спілкування людей, а також допомагають нашому мозку сформулювати модель поведінки", -- зазначив професор Філіп Шінс.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.