Аратта - На головну

9 листопада 2025, неділя

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Космічне гартування киян. КМДА готує народ до холодної зими

Добробут Регіон: м.Київ 5492 перегляди

Опубліковано - 15.06.2009 22:18 | Всі новини | Версія для друку

Космічне гартування киян. КМДА готує народ до холодної зими
Космічне гартування киян. КМДА готує народ до холодної зими
Відкрите акціонерне товариство “Київгаз” попереджає, що кияни можуть влітку залишитись без гарячої води.

Про це йдеться у повідомленні “Київгазу”.

На підприємстві зазначають, що причиною цього є 590 млн. грн. боргу АК «Київенерго» перед ДК «Газ України» за спожитий газ.

Якщо «Київенерго» не врегулює питання з поставками газу з «Газ України», то ВАТ «Київгаз» (згідно з дорученням ДК «Газ України» від 12.06.2009 р. № 234) буде вимушений розпочати процедуру обмеження газопостачання об’єктам АК «Київенерго» з 10.00 16 червня. Ця дія передбачена постановою Кабінету міністрів України № 1687 від 8 грудня 2006 р.

Як інформують в «Київгазі», з метою уникнення аварійних ситуацій та негативних наслідків підприємство звернулось до «Київенерго» з проханням вжити всіх необхідних заходів для підготовки газоспоживаючого обладнання компанії до безпечного обмеження газопостачання.

Від “Аратти”: Нагадаємо, що наразі рівень розрахунків киян за комунальні послуги є одним із найвищих в Україні, чого не можна сказати про КМДА, яка не вважає за потрібне сплачувати різницю у тарифах.

Втім, колись столичний Космос публічно заявив, що не корристується гарячою водою й миється виклюно холодною, що, за його словами, позитивно впливає на його здоров'я. От, напевно він й вирішив, що його виборці не гірші.

Щоправда, Космос декілька місяців після демонстрації свого здоров'я лікувався в Ізраїлі.

А де ж лікуватимемося ми, кияни, адже із охороною нашого здоров'я - ще гірше, ніж із умовно гарячою водою.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.