Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Москві Україну і Грузію розміняли? У Європі задоволені

Світ навколо нас 5215 переглядів

Опубліковано - 8.07.2009 17:54 | Всі новини | Версія для друку

У Москві Україну і Грузію розміняли? У Європі задоволені
У Москві Україну і Грузію розміняли? У Європі задоволені
Ідея перезавантаження відносин США і Росії здобула в ФРН позитивний резонанс. Як вважає американський експерт Джозеф Брамл, за хороші відносини треба платити свою ціну, навіть якщо мова йде про такі країни як Україна.

Американський експерт Німецького товариства зовнішньої політики вважає, що у Барака Обами є проблеми поскладніше, ніж прийняття до лав НАТО України і Грузії.

Наприклад, без Росії неможливо вирішити болісне афганське питання, а для цього довелося дати зрозуміти Москві, що розширення НАТО на схід поки відкладається, каже Брамл. Іншими словами - Київ і Тбілісі чекатимуть кращих часів.

"Я думаю, це не настільки вже висока ціна, яку платить Америка за можливість працювати разом з Росією на афганському напрямі",- висловив свою думку експерт. Тепер стає зрозумілою швидка згода Росії надати свій повітряний простір для військових літаків США, що йдуть курсом на Афганістан.

Українці самі винні, що не вступили до НАТО

Брамл вважає, що українці багато в чому самі винні, оскільки послідовно не переслідують своїх цілей зі вступу до НАТО. Та й суспільної ейфорії щодо альянсу в Україні США не побачили.

Проте він усе-таки утримався назвати Україну розмінною монетою у великій грі двох супердержав, нагадавши, що й Німеччина теж виступила проти інтеграції Києва до альянсу.

"Ще у часи адміністрації Буша було чітко сказано, що Америка не може вирішити це питання, оскільки канцлер Анґела Меркель спільно з французьким колегою на відомому саміті НАТО виступила проти бажання американців прийняти Україну і Грузію до НАТО",- підсумував американський експерт.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.