Аратта - На головну

1 січня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кравчук упевнений - уряд врятував країну, а Янукович не рятує, бо боїться посміховиська

Влада 4184 перегляди

Опубліковано - 14.07.2009 15:53 | Всі новини | Версія для друку

Кравчук упевнений - уряд врятував країну, а Янукович не рятує, бо боїться посміховиська
Кравчук упевнений - уряд врятував країну, а Янукович не рятує, бо боїться посміховиська
Екс-президент України Леонід Кравчук впевнений, що економічну кризу від України відвернула прем’єр-міністр Юлія Тимошенко та її команда.

Про це він заявив, виступаючи сьогодні на з’їзді ВО «Батьківщина» з нагоди 10-річчя партії.

Кравчук зазначив, що зараз в Україні є два табори політиків. Один з них – це уряд, який працює на подолання кризи і який очолює Тимошенко, а другий складається як з представників влади, так і представників опозиції, і цей табір, за словами Кравчука, не знає, що йому робити.

Як сказав Кравчук, “вони звинувачують уряд, аби заявити про себе негативом, тому що позитивом не можуть».

Він заявив, що «кризу сьогодні відвернула від України Юлія Тимошенко та її команда».

Разом з тим він піддав критиці чинного Президента Віктора Ющенка. За словами Кравчука, після свого приходу на президентський пост Ющенко “зруйнував владу і повалив статус Президента”.

Кравчук підкреслив, що поки українці не очистять владу від недостойних людей, ніякі зміни до Конституції не допоможуть.

Він додав, що сьогоднішнім політикам має бути соромно. За його словами, “ми маємо перейти в площину моралі, оскільки інші аргументи вже не діють”.
Натомість лідер Партії регіонів Віктор Янукович констатує, що Україна опинилася у критичній економічній ситуації.

Про це Янукович заявив сьогодні під час робочої поїздки у Дніпропетровськ.

Політик, зокрема, вкотре піддав жорсткій критиці діяльність діючої влади щодо забезпечення розвитку держави в умовах фінансово-економічної кризи.

«Звичайно, багато чого сьогодні не хочеться називати якимись поганими словами…» - сказав В.ЯНУКОВИЧ. Він зауважив, що коли буде відкритий доступ до засекреченої сьогодні урядом інформації про реальну фінансово-економічну ситуацію в країні, «ми одразу побачимо, що Україна, я вибачаюся…, з одним голим місцем – ви знаєте, з яким».

Натомість, за словами Януковича, у Партії регіонів є конкретний план виходу з кризи, який він зараз не хоче оприлюднювати через одну причину: «Щоб наші опоненти не зробили з цього глузування».

«Нова команда повинна взяти на себе відповідальність і розпочати професійно «пахати», - розповів В.ЯНУКОВИЧ про плани Партії регіонів після приходу її до влади у 2010 році, у чому він переконаний
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.