Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Як справитися з депресією після відпустки

Охорона здоров`я 9497 переглядів

Опубліковано - 23.08.2006 21:54 | Всі новини | Версія для друку

Як справитися з депресією після відпустки
Як справитися з депресією після відпустки
Для того щоб по максимуму знизити неприємний ефект неминучої депресії після відпустки ,потрібно, як вважають фахівці, не забувати про свою роботу навіть під час відпочинку.

Тільки вийшовши з відпустки, людина завжди зіштовхується з важко проблемою - "головою" вона ще відпочиває, а навколишні вже жадають від нього активних дій і конкретних результатів.

В окремих випадках такий явний конфлікт виливається навіть у звільнення співробітника. "Під час відпустки в деяких людей починається переосмислення життя, вони раптом розуміють, що займаються чимось не тим, і нерідко приймають рішення усе змінити", - стверджує фахівець з підбору персоналу. Якщо, повернувшись на роботу, така людина негайно зіштовхується з великою кількістю обов’язків, то вона може просто написати заяву про звільнення.

Для більшості так звана депресія після відпустки - неминуче явище, однак силу і наслідки цього стану можна значно знизити. Проте, рецепт, запропонований кадровиками і психологами, сподобається далеко не усім. Щоб легко повернутися з відпустки, треба до кінця не іти з роботи, говорять фахівці.

За оцінками кадровиків, швидше інших у робочий ритм включаються найвідповідальніші працівники і представники топ-менеджменту. Секрет їх готовності до швидкої зміни режимів полягає в тому, що такі люди як правило намагаються, навіть ідучи у відпустку, цілком не виключатися з робочого процесу.

По-перше, вони рідко відпочивають більше двох тижнів за один раз , намагаються розбити відпустку на кілька періодів.

По-друге, навіть на відпочинку вони продовжують тримати руку на пульсі: спілкуються з колегами по телефону й електронній пошті, виконують невеликі справи. Наприклад, домовляються про майбутні зустрічі. Цілком природно, що, коли на відпочинку продовжуєш виконувати невеликі справи, повертатися до роботи набагато легше.

Звичайно, далеко не усі погодяться на таке добровільне поширення роботи на час відпочинку, однак саме так можна уникнути важких форм депресії, думають фахівці.

Також, на думку експертів, найкраще свій перший робочий день присвятити простій роботі. Наприклад, розгребти паперові завали на столі, погортати щоденник, згадуючи, про що йшла мова до відпустки, поговорити з колегами про останні події в компанії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.