Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Війна у Грузії. Між Києвом і Москвою - традиційна дипломатична перестрілка

Політика 7433 перегляди

Опубліковано - 5.08.2009 15:24 | Всі новини | Версія для друку

Війна у Грузії. Між Києвом і Москвою - традиційна дипломатична перестрілка
Війна у Грузії. Між Києвом і Москвою - традиційна дипломатична перестрілка
У МЗС заявляють про безпідставність звинувачень з боку Росії щодо поставок української зброї в Грузію.

Так в.о. першого заступника міністра Юрій Костенко прокоментував обвинувачення свого російського колеги, передає прес-служба міністерства.

"Українська сторона, як в рамках відповідних міжнародних організацій, так і в ході двостороннього діалогу з російською стороною вже неодноразово довела безпідставність подібних звинувачень", - наголосив він і додав, що заяви "викликали нерозуміння".

"Стосовно твердження про те, що Україна є найбільш активним постачальником зброї до Грузії, то це також не відповідає дійсності. Щоб переконатись в цьому варто лише подивитись дані ООН, доступ до яких є вільним на офіційному сайті цієї Організації", - підкреслив Костенко.

За його словами, Україна керується відповідними резолюціями Ради Безпеки ООН у галузі торгівлі озброєннями, а також суворо дотримується правил, встановлених міжнародними режимами експортного контролю.

"Це повною мірою стосується і ВТС з Грузією", - сказав він.

"Військово-технічне співробітництво України з іноземними державами не спрямоване проти будь-якої третьої сторони, в тому числі і Російської Федерації", - додав Костенко.

Натомість, у Кремлі - своя правда, витягнута із нафталінової шухлядки.

У російському МЗС сподіваються, що Україна не буде грати в небезпечні ігри з поставками озброєнь Грузії.

Про це заявив статс-секретар – заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін.

"Звичайно, ми сподіваємося на те, що Україна, як близька нам держава, не буде грати в настільки небезпечні ігри, створюючи нові проблеми в і без того досить проблемних відносинах нинішнього етапу", - сказав Карасін.

При цьому, за його словами, у російської сторони є перевірена інформація щодо того, що Україна поставляла озброєння напередодні "п'ятиденної війни" на Південний Кавказ в серпні минулого року.

"Ця інформація частково була підтверджена й українськими парламентаріями, які самі розслідували цей сюжет", - підкреслив Карасін.

"Ми уважно будемо стежити за розвитком, і знаходимося в постійному контакті з українськими офіційними представниками, порушували це питання перед ними, одержували відповідні роз'яснення. Вони у більшій частині нас не задовольняють, але обговорення цієї теми з нашими колегами з України продовжується", - зазначив дипломат.

Від “Аратти”: у минулому році, прикриваючи пряму агресію проти суверенної держави Грузія, кремлівські очільники множили легенди не тільки про легендарну українську зброю, а й про українських зенітників, які влучно збивали їхні літаки.

Щоправда, без жодних доказів. Проте згодом, виявилося, що російські літаки збивали не українці, а самі російські військові. Мабуть з переляку.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.