Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Власників “сиротинців” чекає окремий податок

Економіка 7740 переглядів

Опубліковано - 30.08.2006 18:52 | Всі новини | Версія для друку

Власників “сиротинців” чекає окремий податок
Власників “сиротинців” чекає окремий податок
Державна податкова служба пропонує ввести податок на нерухомість, що буде стягуватися з об'єктів площею не менше 200 кв. м.

Про це у вівторок заявив заступник голови ДПАУ Сергій Лєкар, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, податкова пропонує встановити мінімальну кількість квадратних метрів, з яких буде стягуватися податок на нерухомість, зокрема, пропонується зупинитися на 200 кв. м нерухомості (постійного місця проживання).

Тобто громадяни, які володіють меншою площею, від податку будуть звільнені, пояснив заступник голови ДПАУ.

При цьому Лєкар упевнений, що цей податок необхідно вводити в законодавче поле України, але перед його введенням варто провести громадські слухання, щоб пропозиції, висунуті на них, були враховані при прийнятті відповідного закону.

Ліга нагадує, що раніше незалежний фінансовий аналітик Петро Гордієнко прогнозував, що податок на нерухомість, введення якого передбачене Законом України "Про систему оподаткування" від 25 червня 1991 року, навряд чи буде затверджений до середини 2007 року.

Існування податку на нерухоме майно в системі загальнодержавних податків передбачено ще в 1991 році Законом "Про систему оподаткування". Проте до сьогоднішнього дня необхідний для його введення спеціальний закон не прийнятий. У Верховній Раді знаходяться на розгляді декілька проектів, внесених в різний час проте, жоден з не пройшов навіть першого читання.

Зокрема, в 1998 році Кабміном був внесений законопроект "Про податок на нерухоме майно (нерухомість)" . Відповідно до нього, будівлі оподатковуються за ставкою, яка встановлюється законом про держбюджет на черговий податковий рік, в розмірах не нижче за один відсоток і не вище за три відсотки від бази оподаткування.

Також в парламенті зареєстровані проект депутатів Євгена Жовтяка і Романа Безсмертного, проект Петра Симоненко і проект Петра Мельника.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.