Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тимошенко публічно заперечила видатному економісту сучасності

Влада 3764 перегляди

Опубліковано - 15.09.2009 14:05 | Всі новини | Версія для друку

Тимошенко публічно заперечила видатному економісту сучасності
Тимошенко публічно заперечила видатному економісту сучасності
Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає необгрунтованою критику Президента України Віктора Ющенка щодо дефіциту Державного бюджету, закладеного в проекті документа на 2010 рік, у розмірі 3,97% ВВП.

Про це вона заявила сьогодні на презентації проекту Держбюджету на 2010 рік в Українському домі.

«Ми заклали на 2010 рік в проекті дефіцит в бюджеті 3,9% і одержали жорстку критику від Президента, що це завищений дефіцит бюджету і що потрібно робити не більше 3%. Я можу сказати, знаючи всю ситуацію в світі й в Україні, що це необгрунтована критика і не та позиція, яку має займати досвідчений фінансист і економіст», – сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що наступного року, наприклад, Росія плануватиме дефіцит бюджету в розмірі від 6% до 7,5%, Румунія – 6,5%, Ірландія – 7%, Велика Британія – до 10%, Латвія – до 10%, США – близько 12,5%.

«Те, що ми плануємо 3,97%, – це мінімальний (показник – УНІАН) серед всіх країн, щодо яких ми володіємо інформацією (про запланований дефіцит – УНІАН)», – сказала Тимошенко.

Кабінет Міністрів України увечері 14 вересня затвердив проект Державного бюджету на 2010 рік.

Виконуючий обов`язки міністра фінансів Ігор Уманський зазначив, що витрати бюджету в 2010 році становитимуть 324 млрд. грн., обсяг надання кредитів – майже 12 млрд. грн., обсяг повернення кредитів – 4,5 млрд. грн.

Дохідна частина Держбюджету буде на рівні майже 285 млрд. грн., дефіцит – 46,7 млрд. грн. (3,97% ВВП).

Згідно з Бюджетним кодексом бюджет наступного року має бути внесено урядом до Верховної Ради до 15 вересня.

Довідка. На 2009 рік доходи Державного бюджету України встановлені на рівні 239,215 млрд. грн. (зокрема, загального фонду – 183,980 млрд. грн.), витрати – 267,677 млрд. грн. (зокрема, загального фонду – 193,640 млрд. грн.). Це передбачено в Законі «Про Державний бюджет України на 2009 рік», обнародуваний в офіційній пресі.

Граничний розмір дефіциту Держбюджету встановлено на рівні 31,178 млрд. грн., зокрема дефіцит загального фонду – 9,244 млрд. грн.

Бюджет розрахований, виходячи з таких прогнозних макропоказників на 2009 рік: зростання ВВП – 0,4%, номінальний ВВП – 1,062 трлн. грн., інфляція – 9,5%, індекс цін виробників – 12%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.