Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Організм жінки пам’ятає всіх коханців

У світі науки 21431 перегляд

Опубліковано - 25.09.2009 04:30 | Всі новини | Версія для друку

Організм жінки пам’ятає всіх коханців
Організм жінки пам’ятає всіх коханців
Американські вчені зробили крок до наукового підтвердження явища телегонії у людей.

Чи здатна жінка запам’ятати всіх героїв-коханців, з якими їй судилося переспати за все своє свідоме статеве життя? Виявляється, - так! Навіть якщо дівчина одним махом спробує викреслити колись коханого, а в даний час ненависного чоловіка з своєї пам’яті, жіночий організм "вдячно" збереже всю інформацію про нього: вік, зріст, вагу, колір очей, расову приналежність.

До сенсаційного висновку прийшли вчені Каліфорнійської клініки практичної цитології (California Cytology Center). Вивчаючи склад вагінального секрету, вони виявили цікаву особливість жіночого організму: виявляється, внутрішні статеві органи жінки мають унікальні клітини, здатні вловлювати і зберігати генетичну інформацію про всіх тих мужчин, які коли-небудь мали статеві контакти з даною представницею прекрасної статі.

Під мікроскопом у цитоплазмі цих клітин були виявлені якісь вкраплення. Подальше дослідження показало, що ці вкраплення ніщо інше, як генетичні залишки від сперматозоїдів.

Вчені вважають, що виявлені клітини виконують архіважливу функцію: через кілька годин після кожного статевого акту вони поглинають залишки "непотрібних" сперматозоїдів в статевих органах жінки. Інакше чужорідні тіла (сперматозоїди) могли б викликати запалення в порожнині матки! Однак, подібно своїм господиням, клітини-двірники далеко не завжди послідовні у своїх діях: поглинаючи сперматозоїди, вони розчиняють їх не до кінця, в результаті чого всередині тих же клітин залишаються білкові вкраплення - окремі, практично не розчинні ділянки генетичного ланцюга.

За кількістю цих генетичних ланцюжків можна зробити висновок про те, скільки в жінки було статевих партнерів. А за фрагментом ДНК, взятому з цих ланцюжків, без особливих зусиль можна визначити деякі "технічні" характеристики екс-коханців: їх вік, вагу, зріст, колір очей і волосся.

Однак, на думку науковців, ланцюжки не зможуть потрапити до ДНК яйцеклітини жінки. Тому можливість народження дитини, схожої на колишнього чоловіка, поки що не доведена.

Телегонія (від грец. Τηλέ / tēle — вдалину, в далечінь, далеко та грец. γονε, γονος / gonē, gonos— народження, породження; отже — «віддалене народження») — вчення (що донедавна не визнавалося офіційною наукою, але підтримувалося духовними колами), яке полягає у тому, що спадкові ознаки першого статевого партнера самиці передаються усім її наступним нащадкам.

Вірити в телегонію чи ні - сьогодні це вибір кожної людини. У будь-якому випадку, корисно знати про таке явище і мати шанс скласти свою думку і про теорію телегонії, і про цнотливість, і про можливі наслідки життя «сьогоднішнім днем».

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.