Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Житомирщина популяризує свій туристичний потенціал

Туризм Регіон: Житомирська область 15794 перегляди

Опубліковано - 29.09.2009 04:55 | Всі новини | Версія для друку

Житомирщина популяризує свій туристичний потенціал
Житомирщина популяризує свій туристичний потенціал
До Дня туризму у Житомирі презентували туристичний сайт області, фотоальбом та книгу.

Щоправда, останню ще не видали. Такі новинки підготували для того, аби вільно подорожувати Житомирщиною і пізнавати так звані “родзинки” області.

До дня туризму представники управління культури готувалися ґрунтовно. Передусім ознайомили гостей з новоствореним сайтом туристичної Житомирщини www.tourism.zt.ua. Там любителів пізнавати нове і цікаве чекає інформація про маршрути і найцікавіші місця області. До того ж у залі обласної бібліотеки організували фотовиставку, на якій представлені туристичні перлини області.

Юлія Горюнова, провідний спеціаліст управління культури і туризму: “Знімки не є професійні, але в тому, так би мовити, їх родзинка. Ми їх у студентів брали, вони залюбки діляться знімками. І вони на мій погляд варті уваги”.

Окрім таких новинок, продемонстрували і фотоальбом "Мальовнича Житомирщина". Він містить двомовну інформацію про райони області та їх туристичні об’єкти. Популяризуватиме наш край, як туристично-привабливий регіон, і нова книга "Житомирщина туристична".

Михайло Костриця, краєзнавець: “Ми з сином у співавторстві розробили книжку за завданням облдержадміністрації – ось її обкладинка. Вона трошки не поспіла до цього свята. І скажу вам, що Житомирщина заслуговує на те, щоб туризм набув подальшого розвитку. В кожному районі є славні уродженці, славні події. Наприклад, в Андрушівському районі є обсерваторія, де досліджують космос – це єдина в Україні сільська обсерваторія, є садиба Терещинків колишня в Червоному, де злітали перші вітчизняні літаки. Кожен район по своєму цікавий”.

А відтак відкривати для себе і для світу багаті туристичні ресурси Житомирщини за допомогою інформаційних носіїв може кожен.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Туризм»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.